reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L yağsız fritözün fiyatı en düşük seviyede [12 Şubat 2024]

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L yağsız fritözün fiyatı en düşük seviyeye geldi. Geniş iç hacmiyle öne çıkan cihaz kullanıcıların az yağ kullanarak yiyecek hazırlamasına olanak sağlıyor.

Buz çözme özelliğiyle gelen Mi Smart Air Fryer 6L modelinin sıcaklığı 40 ila 200 derece arasında ayarlanabiliyor. üyük kapasiteli hava fritözü, çok miktarda yiyeceği kolayca alabilir ve tek seferde hepsine yetecek kadar pişirebiliyor. Fritözde ayrıca sallama hatırlatıcısı özelliği de yer alıyor. Bu sayede yiyecekler eşit olarak pişirilebiliyor. 1.500 watt’lık bir güce sahip olan cihazda paslanmaz çelik ısıtma elemanı kullanılıyor. Paslanmaz çelik ısıtma elemanı hedef sıcaklığa hızla ulaşıyor ve sıcak hava sirkülasyonu sistemiyle birleşiyor. Önceden ayarlanmış 6 modu kullanarak yemekleri kolayca hazırlamak veya sıcaklığı/süreyi manuel olarak ayarlamak mümkün oluyor. Cihazda ayrıca OLED ekran da bulunuyor. Bu ekran fritözün kolay bir şekilde kontrol edilmesini mümkün kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L yağsız fritözün kampanyalı fiyatı ne kadar?

Sepet çıkartıldığında dahili mikro anahtar pişirmeyi duraklatıyor ve kapatıldığında program devam ediyor. Cihaz yağı boşaltmak ve kapasiteyi ayarlamak için çok amaçlı kızartma tepsisiyle geliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan yapılan indirimle 3.399 TL‘ye satın alınabiliyor. Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Yeni kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın