reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L için 1.000 TL’lik indirim fırsatı [Şubat 2024]

 - Güncelleme: 06 Şubat 2024 16:06

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L modelinin fiyatı yeniden düştü. Kullanıcıların az yağ kullanarak sağlıklı yiyecekler hazırlamasına imkan tanıyan cihaz geniş iç hacmiyle dikkat çekiyor.

Sıcaklığı 40 ila 200 derece arasında ayarlanabilen Mi Smart Air Fryer 6L modelinde buz çözme özelliği de var. Büyük kapasiteli hava fritözü, çok miktarda yiyeceği kolayca alabilir ve tek seferde hepsine yetecek kadar pişirebiliyor. Fritözde ayrıca sallama hatırlatıcısı özelliği de yer alıyor. Bu sayede yiyecekler eşit olarak pişirilebiliyor. 1.500 watt’lık bir güce sahip olan cihazda paslanmaz çelik ısıtma elemanı kullanılıyor. Paslanmaz çelik ısıtma elemanı hedef sıcaklığa hızla ulaşıyor ve sıcak hava sirkülasyonu sistemiyle birleşiyor. Önceden ayarlanmış 6 modu kullanarak yemekleri kolayca hazırlamak veya sıcaklığı/süreyi manuel olarak ayarlamak mümkün oluyor. Cihazda ayrıca OLED ekran da bulunuyor. Bu ekran fritözün kolay bir şekilde kontrol edilmesini mümkün kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L için dikkat çeken kampanya

Sepet çıkartıldığında dahili mikro anahtar pişirmeyi duraklatıyor ve kapatıldığında program devam ediyor. Cihaz yağı boşaltmak ve kapasiteyi ayarlamak için çok amaçlı kızartma tepsisiyle geliyor. Piyasadaki resmi satış fiyatı 4.599 TL olan cihaz yapılan indirimle 3.599 TL‘ye satın alınabiliyor. Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Cihazın satış fiyatına bakıldığında uygun fiyatlı bir yağsız fritöz modeli olduğunu söylemek mümkün.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın