reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L için 2.800 TL’lik fiyat avantajı [Ocak 2024]

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L için yeni bir kampanya var. Geniş iç hacim sunan yağsız fritöz arayanlara hitap eden cihaz piyasada satılan diğer cihazlarda olduğu gibi sağlıklı yiyecekler hazırlanmasını mümkün kılıyor.

Buz çözme özelliğine de destek veren Mi Smart Air Fryer 6L modelinin sıcaklığı 40 ila 200 derece arasında ayarlanabiliyor.  Büyük kapasiteli hava fritözü, çok miktarda yiyeceği kolayca alabilir ve tek seferde hepsine yetecek kadar pişirebiliyor. Fritözde ayrıca sallama hatırlatıcısı özelliği de yer alıyor. Bu sayede yiyecekler eşit olarak pişirilebiliyor. 1.500 watt’lık bir güce sahip olan cihazda paslanmaz çelik ısıtma elemanı kullanılıyor. Paslanmaz çelik ısıtma elemanı hedef sıcaklığa hızla ulaşıyor ve sıcak hava sirkülasyonu sistemiyle birleşiyor. Önceden ayarlanmış 6 modu kullanarak yemekleri kolayca hazırlamak veya sıcaklığı/süreyi manuel olarak ayarlamak mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L için dikkat çeken indirim fırsatı

Sepet çıkartıldığında dahili mikro anahtar pişirmeyi duraklatıyor ve kapatıldığında program devam ediyor. Cihaz yağı boşaltmak ve kapasiteyi ayarlamak için çok amaçlı kızartma tepsisiyle geliyor. Piyasadaki resmi satış fiyatı 6.199 TL olan cihaz yapılan indirimle 3.399 TL‘ye satın alınabiliyor. Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Yeni indirim haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın