reklamı kapat

POPÜLER

ASUS RT-AX57 Go

Wi-Fi 6 destekli ve üç modlu seyahat yönlendiricisi: ASUS RT-AX57 Go

Wi-Fi 6 destekli ASUS RT-AX57 seyahat yönlendiricisi duyuruldu. 3.000 Mbps’e ulaşan cihaz çift bant desteğiyle geliyor. Seyahat, iş ve ev için üç farklı bağlantı modu sunan bu router’da 4G ve 5G mobil paylaşım, açık Wi-Fi modu (WISP), router modu, abonelik gerektirmeyen güvenlik ve çok sayıda VPN özelliği bulunuyor.

160 Mhz Wi-Fi kanallarına destek veren ASUS RT-AX57 Go ayrıca önceki modellerden dört kat daha fazla sayıda, 70’e kadar cihazı da destekleyebiliyor. Kullanıcılar router’ın USB WAN bağlantı noktasına telefonlarını takarak 4G veya 5G mobil erişim noktası özelliğinden yararlanabiliyor. Wi-Fi bağlantısının yavaş veya eksik olduğu kamp alanı veya yoldaki araba gibi yerlerde bu sayede bağlantı sağlanıyor. Kablosuz internet servis sağlayıcıyla herkese açık bir Wi-Fi ağına bağlanıldığında ise kullanıcılar havalimanlarında veya gezi gemilerinde üstün güvenlikli özel erişim noktası oluşturabiliyor. AiMesh desteği sayesinde kullanıcılar ağ sistemine uyumlu router’lar ekleyerek Wi-Fi kapsama alanını kolayca genişletebiliyor. Kullanıcılar bu işlemleri ASUS Router mobil uygulaması üzerinden yapabiliyor. ASUS Güvenli Gezinti özelliği bireysel kullanıcılara veya bir grup cihaza güvenlik filtreleriyle özelleştirilebilir koruma sunuyor ve çevrim içi eylemleri güvenli hale getiriyor Çocuklara internet üzerinde ekstra koruma da sağlayan bu filtreler zararlı içeriklerin, reklamların ve arama motorlarındaki hassas içeriklerin engellenmesine yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ASUS RT-AX57 Go yönlendiricisinin Türkiye fiyatı belli oldu mu?

Cihaz ayrıca kapsamlı VPN özellikleri de sunuyor. Bunlar arasında WireGuard ve OpenVPN gibi popüler VPN protokollerine destek de yer alıyor.  Cihazın Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz duyurulmadı.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER