reklamı kapat

POPÜLER

Asus DSL-AX82U

Wi-Fi 6 destekli ilk oyuncu modemi: Asus DSL-AX82U

Asus, Türkiye’nin ilk Wi-Fi 6 destekli oyuncu modem/router cihazını duyurdu. Asus DSL-AX82U isimli cihaz, değişim kampanyasıyla indirimli olarak satın alınabiliyor.

Bu ayın başında ön siparişle satışa sunulan model çift bant desteğine sahip.  Broadcom çipset çözümlerini kullanan modem router, hem ADSL/VDSL hem de kablosuz alanda en iyi performansı sunmayı hedefliyor.

DSL-AX82U, 5.400 Mbps’e kadar destekleyen yüksek Wi-Fi 6 hızıyla dikkat çekiyor. Ebeveyn kontrolü özelliklerine sahip Asus AiProtection Pro, oyun için kullanılan akıllı telefonlar da dahil olmak üzere tüm bağlı cihazlara koruma sağlıyor. Modem ayrıca ASUS AiMesh teknolojisine de destek veriyor. Bu sayede modem, AiMesh uyumlu diğer Asus cihazlarla birlikte kullanılabiliyor ve bir düğüm sistemi oluşturulup tüm evi kapsayan bir ağ kurmak mümkün oluyor.

DSL-AX82U, kullanıcıların oyunları kolayca hızlandırmasını sağlayan özelliklere sahip. Ücretsiz ve kullanımı kolay ASUS Router uygulamasına Mobil Oyun Modu eklenmiş durumda. Tek dokunuşla mobil oyunları hızlandırma imkanı sunan bu özellik, Asus Router uygulamasının çalıştığı cihazın tüm trafiğine otomatik olarak öncelik veriyor. Ayrıca mobil cihazlar, daha boş olan 5 GHz bandında daha yüksek hızlardan yararlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus DSL-AX82U satış fiyatı ne kadar?

Yerleşik Asus AiMesh desteği sayesinde cihazı AiMesh özellikli router’larla kurulmuş bir ağ sisteminde kontrolcü veya düğüm olarak kullanmak da mümkün. AiMesh ağları tüm kablosuz cihazlar için evin her yerini kapsayan Wi-Fi ağıyla kusursuz dolaşım sunuyor ve ölü noktaları ortadan kaldırıyor. Cihazın satış fiyatı ise 1.799 TL.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın