reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Airfryer Pro

Şeffaf pişirme pencereli Xiaomi Mi Smart Airfryer Pro için indirim fırsatı [Şubat 2024]

Xiaomi Mi Smart Airfryer Pro için yeni bir kampanya var. Cihazda mevcut Xiaomi yağsız fritöz modellerinden farklı olarak şeffaf pişirme penceresi bulunuyor. Kullanıcılar bu hazne sayesinde pişen yiyecekleri kolay bir şekilde görebiliyor. Cihaz 4 litrelik bir hacim sunuyor.

Buz çözme özelliğine de destek veren Mi Smart Airfryer Pro modelinin sıcaklığı 80 ila 200 derece arasında ayarlanabiliyor. Büyük kapasiteli hava fritözü, çok miktarda yiyeceği kolayca alabilir ve tek seferde hepsine yetecek kadar pişirebiliyor. Fritözde ayrıca sallama hatırlatıcısı özelliği de yer alıyor. Bu sayede yiyecekler eşit olarak pişirilebiliyor. 1.500 watt’lık bir güce sahip olan cihazda paslanmaz çelik ısıtma elemanı kullanılıyor. Paslanmaz çelik ısıtma elemanı hedef sıcaklığa hızla ulaşıyor ve sıcak hava sirkülasyonu sistemiyle birleşiyor. Önceden ayarlanmış 6 modu kullanarak yemekleri kolayca hazırlamak veya sıcaklığı/süreyi manuel olarak ayarlamak mümkün oluyor. Cihazda OLED ekran bulunuyor. Kullanıcılar yağsız fritöz modelindeki bu ekran üzerinden sıcaklığı kolay bir şekilde ayarlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Airfryer Pro cihazın kampanyalı fiyatı ne kadar?

24 saate kadar pişirmeyi destekleyen fritöz 7 katmanlı kompozit kızartma sepetiyle geliyor. Sepet çift katmanlı ve yapışmaz PTFE kaplama sayesinde aşınmaya karşı dayanıklı. Kullanıcılar bu sepeti kolay bir şekilde temizleyebiliyor. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 2.470 TL. Cihazın resmi satış fiyatı ise 5.499 TL.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER