reklamı kapat

POPÜLER

Anker Nebula 4K TV Stick

Xiaomi Mi Stick 4K’yı hedef alan Android’li medya oynatıcısı: Anker Nebula 4K TV Stick

Anker, Xiaomi Mi Stick 4K’ya rakip olarak geliştirilen medya oynatıcısını tanıttı. Tanıtılan Anker Nebula 4K TV Stick, akıllı özelliklere sahip olmayan televizyon kullanıcılarının televizyonlarında uygulamalar kullanabilmesine imkan tanıyor.

Android TV desteğiyle gelen cihaza Netflix, YouTube ve Disney Plus gibi bir çok uygulama yüklenebiliyor. Kullanıcılar bu sayede televizyonlarında bu video servislerini kullanabiliyor. Kullanıcılar cihazda Android işletim sistemi yüklü olduğu için oyunlar da oynayabiliyor. 4K ve HDR gibi özelliklere destek veren cihaz bu sayede üst düzey görüntü kalitesi vadediyor. Nebula 4K TV Stick Android TV sunduğu ses özelliğiyle de dikkat çekiyor. Cihaz Dolby Digital Plus desteğiyle seslerin canlı duyulmasını sağlıyor. Google Asistan desteği de bulunan cihaz, aynı zamanda Chromecast desteğine de sahip. Bu sayede herhangi bir Android cihazından içerik oynatılabiliyor. 8 GB saklama alanına sahip olan cihazda 2 GB RAM kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Nebula 4K TV Stick satış fiyatı ne kadar?

Cihaz, kumanda, HDMI ve USB kablosu, şarj cihazı ve set üstü kutusuyla birlikte satışa sunuluyor. Cihazın yurt dışındaki fiyatı ise 90 dolar. Nebula 4K TV Stick modelinin Türkiye fiyatı ise 1.899 TL.

İlginizi Çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın