reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Tv Stick

Xiaomi Mi Stick fiyatı en düşük seviyede

Geçtiğimiz hafta paylaştığımız Xiaomi Mi Stick haberinde cihazın indirimli fiyatından söz etmiştik. Bu hafta sunulan yeni bir kampanyayla 440 TL‘lik cihazın fiyatı 299 TL‘ye düştü.

Xiaomi’nin televizyonları akıllandıran cihazı Mi Stick, uygun fiyata dikkat çekici özellikleri kullanıcılara sunuyor.

Xiaomi Mi Stick gücünü dört çekirdekli işlemciden ve Mali-450 GPU’dan alıyor. 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanı ise cihazın diğer özellikleri arasında. Kutu içeriğinden şık bir kumandayla gelen 29 gram ağırlığındaki cihaz televizyonlara HDMI bağlantısı üzerinden bağlanıyor. Android TV Pie işletim sistemi yüklü olarak gelen Mi Stick’e uygulamalar veya oyunlar da yüklenebiliyor. Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalara da destek cihaz Google Asistan desteğine de sahip.

Xiaomi
Siyah renkli bir gövdeye sahip olan cihaz, DTS ve Dolby gibi ses kodeklerine de destek veriyor. Full HD destekli cihaz HDMI bağlantı noktasına sahip herhangi bir televizyona, monitöre veya projektöre takılabiliyor.Kullanıcılar bu sayede uzaktan kumandadaki Google Asistan tuşuna basarak diledikleri aramaları gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Stick video uygulamalarına hızlı erişim sağlıyor

Kumanda üzerinde özellikle özel Netflix, Google Asistan ve Amazon Prime Video tuşları göze çarpıyor. Standart rakamsal tuşları taşımayan kumanda, ürünün kendisi gibi ufak bir boyuta sahip. Dahili Chromecast ile videoları ve diğer içerikleri cihazdan kolayca yansıtmak da mümkün.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın