reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Max 3
Xiaomi Mi Max 3
Xiaomi Mi Max 3
Xiaomi Mi Max 3
Xiaomi Mi Max 3
Xiaomi Mi Max 3
Xiaomi Mi Max 3
Xiaomi Mi Max 3
Xiaomi Mi Max 3
Xiaomi Mi Max 3

Xiaomi’nin devleri “Mi Max 2” ve “Mi Max 3” ilk kez yan yana geldi

18 Temmuz 2018

Xiaomi‘nin yarın karşımıza çıkacak yeni akıllı telefonu Mi Max 3, bugün Mi Max 2 ile yan yana görüntülendi. Aradaki fark gerçekten büyük görünüyor.

Son günlerde şirket başkanı Lin Bin‘den gelen resmi paylaşımlar ile gündeme olan Xiaomi Mi Max 3, dediğimiz gibi bu sefer yerini alacağı Mi Max 2‘nin yanında karşımıza çıktı. Burada baktığımız zaman Max 3 gerçekten çok daha modern görünüyor. Yuvarlanan ekran köşeleri ve inceltilen çerçeveleriyle fark yaratan model, boyut açısından bir fark taşımıyor. Büyük ekran sevenleri oldukça memnun eden telefon, bir ekran çentiği de sahip değil. Ön yüzünde fiziksel ya da sanal bir buton yer almayan model, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Model altın, mavi ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle raflara çıkmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Max 3

Xiaomi Mi Max 3’ün teknik detaylarına ve fiyatına bakarsak

Telefon 6,9 inç 2160×1080 piksel 18:9 bir IPS ekran üzerine kuruluyor. Tam bir dev olan Mi Max 3, gücünü Snapdragon 636 işlemci ve 4 GB / 6 GB RAM‘den alıyor. 64 GB / 128 GB dahili depolama ile alınabilecek telefon, arkasında çift lensli kamera sistemi barındırıyor. Burada 12 megapiksel + 5 megapiksel bir kurulum bizleri karşılıyor. Tam 5.500 mAh pile (Serinin en büyüğü) sahip model, önünde 8 megapiksel kamera taşıyor ve kutudan Android 8.1 üzerinde çalışan yeni MIUI 10 ile çıkıyor. 3.5mm kulaklık girişi bulunan model, dahili depolamasını microSD üzerinden artırabiliyor. Kamera dahil birçok farklı alanda yapay zekadan yararlanan telefon, 300 dolardan daha ucuz olacak deniyor.

İlgili Video

Şirketin dijital asistanı