reklamı kapat

POPÜLER

LG V40

Tam beş kameralı LG V40 için dikkat çeken yeni bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden LG, biliyorsunuz V30’un yerini alacak V40 modeli üzerinde aktif olarak çalışıyor. İşte bu merak edilen model için yeni bilgiler var.

Geçtiğimiz hafta gelen bilgilere göre LG V40 tam beş adet kamera üzerine kuruluyor. Bunlardan üç tanesi arkada bulunurken, iki tanesi ise önde yer alıyor. Yeni bilgiler bu konuda önemli detaylar veriyor. Söylendiği kadarıyla modelin arkası için firma 20 megapiksel, 16 megapiksel ve 13 megapiksel bir kurulum tasarlıyor. Bu sayede hem ultra geniş açı hem de zoom lensi bir arada sunacağı söylenen LG, oldukça kullanışlı görünen bir altyapı geliştiriyor gibi duruyor. Öndeki iki kameranın ise üç boyutlu yüz tanıma yapabileceği iddia ediliyor. Biliyorsunuz iPhone X ile başlayan bu yeni döneme Xiaomi ve Oppo gibi isimler aktif olarak dahil oluyor. İnanılmaz ince çerçeveler ile tasarlandığı da söylenen V40, ekran çentiği taşıyacak söylentileri de alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG V40 ne zaman tanıtılacak?

Söylendiği kadarıyla LG V40, Samsung Galaxy Note 9’dan sonra, iPhone 9’dan ise önce lanse edilecek. Bu açıdan eylül ayının ilk haftasında gelmesi beklenen telefon, merak edilen modeller arasında yer alıyor.

İlgili Video

Şirketin G7 ThinQ modeli