reklamı kapat

POPÜLER

LG V40 ThinQ
LG V40 ThinQ
LG V40 ThinQ

Huzurlarınızda ortaya çıkan ilk görselleriyle tam beş kameralı “LG V40 ThinQ”

LG‘nin bugün yeni bilgileri yayımlanan amiral gemisi akıllı telefonu V40 ThinQ, dakikalar önce ilk görselleriyle karşımıza çıktı. Modeli nasıl buldunuz?

Resmi olarak eylül ayında tanıtılacağı, kasım ayında ise satışa çıkacağı açıklanan LG V40 ThinQ, dediğimiz gibi bugün ilk defa görücüye çıktı. Oldukça ince çerçeveler üzerine kurulan model, yazılımsal olarak gizlenebilen bir ekran çentiğine sahip. Görsellerde çentiksiz halini gördüğümüz model, daha önce söylendiği gibi arkasında üçlü, önünde ise ikili kamera sistemi taşıyor. Yani toplamda beş kameraya sahip model, arkada 20 megapiksel, 16 megapiksel ve 13 megapiksel gibi bir kurulum kullanıyor. Bu açıdan direkt olarak Huawei P20 Pro‘ya rakip olacak yeni akıllı telefon, 3120×1440 piksel çözünürlüğe sahip POLED ekran üzerine kuruluyor. Buna ek olarak telefonda yine G7 ThinQ gibi özel bir Google Assistant butonu yer alıyor. Parmak izi sensörü arkasında olan LG V40 ThinQ, 3.5mm kulaklık girişini de koruyor. Firmanın burada alıştığımız gibi yüksek kaliteli bir DAC kullanması bekleniyor. Ön kamerasıyla üç boyutlu yüz tanıma yapacağı iddia edilen telefon, gücünü Snapdragon 845 işlemci ve en az 6 GB RAM‘den alacak gibi görünüyor. İşletim sistemi tarafında ise Android 9.0 Pie bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ hakkında başka neler biliyoruz?

Bugün duyduğumuz kadarıyla G7 ThinQ’dan 3 milyon hedefleyip sadece 1.5 milyon satan firma, V40 ThinQ‘nun üretim seviyesini şu an 500 bin seviyesinde tutuyor. Bu açıdan model ile çok iddialı olmayan firma, mobil tarafta öne çıkmak konusunda zorluklar yaşıyor.

İlgili Video

Şirketin mevcut amiral gemilerinden G7 ThinQ