reklamı kapat

POPÜLER

Leica M10-P

Leica’nın yeni harikası: Dokunmatik ekranlı Leica M10-P

Leica, en yeni fotoğraf makinesi Leica M10-P’yi görücüye çıkardı. Yeniden tasarlanan mekanik deklanşör sistemiyle gelen makine dokunmatik ekranıyla da göze çarpıyor.

M10’da kullanılan kırmızı noktanın kaldırıldığı M10-P, magnezyum alaşımlı gövdeyle geliyor. Daha sessiz deklanşör tuşunun kullanıldığı makinede 24 megapiksel tam kare CMOS sensör yer alıyor. Maestro II görüntü işlemcisinin bulunduğu makinenin ISO hassasiyeti maksimumda 50.000’e kadar çıkıyor. 1,036 milyon noktalı 3 inç TFT LCD ekranı bünyesinde barındıran Leica M10-P’de yüzde 100 kapsama alanı optik vizör yer alıyor. Minimum enstantane hızı 8 saniye, maksimum deklanşör hızı 1/4.000 saniye olan makine Wi-Fi desteği sayesinde çekilen fotoğrafları kablosuz mobil cihazlara da aktarmaya imkan tanıyor. Tam dolu pille 210 kare çekim gerçekleştirebilen Leica M10-P, pil dahil 660 gram ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Leica M10-P’nin satış fiyatı ne kadar?

Yurt dışında piyasaya sunulan Leica M10-P, siyah ve gümüş renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Makinenin satış fiyatı ise 7.995 dolar.

İlgili Video

Leica beğenilen modellerinden Q