reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

LG V40 ThinQ

Beş kameralı “LG V40 ThinQ” için önemli detaylar veren yeni bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden LG‘nin önümüzdeki dönemde tanıtacağı yeni amiral gemisi V40 ThinQ, yeni detaylar veren bilgiler kazandı.

Advertisement

LG V40 ThinQ, resmi olarak eylül ayı içerisinde tanıtılacak deniyor. Yeni iPhone’ların geleceği ayda tanıtılacak model, güçlü bir rekabete hazırlanıyor. Amiral gemisi için ortaya çıkan yeni bilgiler ise dediğimiz gibi önemli detaylar veriyor. Bunlara göre model 3120×1440 piksel çözünürlüğe sahip POLED ekran üzerine kuruluyor. Ekran çözünürlüğünden anlaşılacağı üzere G7 ThinQ gibi çentikle gelecek telefon, uzun bir yapıda karşımıza çıkacak. Buna ek olarak telefonda yine G7 ThinQ gibi özel bir Google Assistant butonu yer alacak. Dijital asistana erişimi hızlandıran bu buton, modelin önemli detaylarından olacak. Daha önce duyduğumuz kadarıyla LG V40 ThiQ tam beş adet kamerayla geliyor. Bunlardan üç tanesi arkada bulunurken, iki tanesi ise önde yer alıyor. Söylendiği kadarıyla modelin arkası için firma 20 megapiksel, 16 megapiksel ve 13 megapiksel bir kurulum planlıyor. Bu sayede sektörde bir ilke imza atılarak hem ultra geniş açı hem de zoom lensin bir arada sunulacağı söyleniyor. Öndeki iki kameranın ise üç boyutlu yüz tanıma yapabileceği iddia ediliyor. Bu da artık iyice sektör standardı sayılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG V40 ThinQ önemli bir telefon

Şirketin zorlu geçen 2018 rekabetinde öne çıkabilmesi için büyük önem arz eden telefon, şu an gerçekten ilginç görünüyor. Özellikle kamera konusunda çok iddialı duran model için, bazı yenilikçi özellikleri de beraberinde getirecek açıklamaları da yapılıyor.

İlgili Video

Şirketin G7 ThinQ modeli