reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro için 650 TL’lik indirim

Piyasadaki başarılı orta segment telefonlarından olan Xiaomi Redmi Note 9 Pro fiyatı düşmeye devam ediyor. Piyasaya ilk çıktığında satış fiyatı 3.599 TL olan telefon yapılan indirimle şu anda 2.999 TL‘ye satın alınabiliyor.

Qualcomm’un Snapdragon 720G işlemcisini bünyesinde barındıran telefonun depolama kapasitesi ise 64 GB. Telefonun 128 GB’lık bir modeli de bulunuyor. Telefon sekmeler arasındaki geçişlerde hızlı bir performans için 6 GB RAM’e sahip. Telefonun depolama kapasitesi microSD kartlarla artırılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede depolama alanını artırabiliyor. 5.020 mAh’lik bir pili bünyesinde barındıran model 18 Watt hızlı şarj teknolojisine de destek veriyor. Telefonda 64 megapiksel ana, 8 megapiksel ultra geniş açı, 5 megapiksel makro ve 2 megapiksel derinlik kameraları yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 9 Pro, 4K video kayıt desteği var mı?

Saniyede 40 kare 4K video kaydedebilen telefonun ön tarafında 16 megapiksel kamera bulunuyor. Cihazın ön tarafında selfie çekimler için 16 megapiksellik kamera mevcut. Ön kamerayla saniyede 30 kare Full HD videolar kaydedilebiliyor. Parmak izi sensörün yan tarafta bulunduğu telefonda USB-Cbağlantısı kullanılıyor.

xiaomi

İlginizi Çekebilir

Uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!