reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Watch 3

Xiaomi Redmi Watch 3 akıllı saatin fiyatı en düşük seviyede [Haziran 2024]

Xiaomi Redmi Watch 3 akıllı saat için yeni bir kampanya var.  Siyah renkli gövde rengine sahip olan saat, 50 metre suya karşı dayanıklı. Bu sayede denizde veya havuzda rahatlıkla kullanılabilen cihaz aynı zamanda şık bir tasarıma sahip.

Xiaomi Redmi Watch 3 modelinde 1,75 inçlik AMOLED ekran yer alıyor. 600 nit parlaklık sunan bu ekran canlı ve parlak ekran deneyimine imkan tanıyor. 200’ün üzerinde saat arayüzünü bünyesinde barındıran saatteki geniş ekran tüm özelliklerin düzenini kolayca takip etmeye imkan tanıyor. 37 gram ağırlığındaki cihaz bu sayede konforlu deneyime de olanak sağlıyor. Bağımsız uydu konumlandırma çipini bünyesinde barındıran saat kullanıcıların adımlarını daha doğru takip edebilmek için beş adet konumlandırma sisteminden destek alıyor. 120’den fazla egzersiz moduna da sahip olan saat çoğu akıllı saat modelinde olduğu gibi kalp ritmini ölçebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Watch 3 akıllı saatin indirimli fiyatı ne kadar?

EKG özelliğine destek vermeyen saat kandaki oksijen seviyesini de ölçme yeteneğine sahip.Uyku takibi de yapabilen saat derin ve hafif uykuyla birlikte REM gibi farklı aşamaları da kaydedebiliyor. Akıllı saat tam dolu pille 12 güne varan pil ömrü sağlıyor. Piyasada daha yüksek fiyat etiketine sahip olan model yapılan indirimle şu anda 2.599 TL‘ye satın alınabiliyor.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın