reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Mi CC9

Xiaomi

Redmi K20 ve K20 Pro

Xiaomi telefonların “gökyüzü değiştirme” özelliğinden güzel haber

Detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e‘nin “gökyüzü değiştirme” özelliği diğer cihazlara da geliyor.

Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e, bu “gökyüzü değiştirme” değiştirme özelliğiyle oldukça öne çıkıyor. Anlaşılabileceği üzere bu özellik, çektiğiniz fotoğraflardaki gökyüzü alanlarını belirliyor ve bunları daha dramatik olanlarıyla değiştiriyor. İşte bu güzel özellik, resmi olarak yapılan açıklamaya göre Türkiye’de satılmayacak Redmi K20 ve K20 Pro modellerine de gelmeye başladı. Biliyorsunuz Redmi K20 Türkiye’de Xiaomi Mi 9T adı altında satışa çıkmış durumda. Bu açıdan ilerleyen dönemde Mi 9T’nin kamera sistemine de geleceği tahmin edilen gökyüzü değiştirme özelliği, kullanıcıları oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Bu özellik aşağıda gösterildiği kadarıyla gerçekten güzel sonuçlar ortaya koyuyor.

Xiaomi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 9T Türkiye pazarında beğeni topluyor

İncelemesine burada ulaşabileceğini Mi 9T, gücünü Snapdragon 730 işlemciden alıyor ve 6,39 inç Full HD+ bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Parmak izi sensörü optik olarak ekranına entegre edilen cihaz, arkasında Sony IMX582 sensörlü 48 megapiksel + 13 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel telefoto olmak üzere üçlü kamera kurulumu taşıyor. Pili 4.000 mAh olan Mi 9T, pilinin 18W hızlı şarj sistemini benimsiyor. Ön kamerası gövdesinden çıkan yani motorlu bir sistem kullanan telefon, bu sayede bir ekran çentiğine ya da deliğine sahip değil. Telefonun başlangıç fiyatı 3.799 TL seviyesinde.

İlgili Video