reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Xiaomi Türkiye’de yeni bir oyuncu monitörü ve akıllı kapı zili satışa çıkardı

Xiaomi Gaming Monitor G27i Türkiye’de satışa çıktı. Firmadan ayrıca normal kullanıma yönelik yeni monitörler ile akıllı kapı zili de geldi.

Xiaomi, Türkiye’deki resmi satış kanalındaki ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Örneğin bugün itibarıyla firmadan Gaming Monitor G27i adı verilen oyuncu monitörü de resmi garantili olarak satın alınabiliyor. 6.499 TL’lik bir satış fiyatı bulunan ürün, isminde de geçtiği üzere 27-inç boyutta ve 165 Hz yenileme hızı ile 1 ms tepki süresine sahip bir hızlı IPS LCD panel üzerine kuruluyor. 1920×1080 piksel çözünürlüğü bulunan oyuncu monitörü, şirkete göre sRGB’nin yüzde 99’unu kapsıyor yani yüksek bir renk doğruluğu (8-bit) getiriyor. FreeSync Premium’un eksik edilmediği model, TÜV Düşük Mavi Işık Sertifikasına da sahip. Bu konuda şirket kendisi şunları aktarıyor: “Düşük mavi ışık modu, kısa dalga mavi ışığı filtreleyerek uzun saatler çalıştıktan sonra bile konfor sağlar. DC karartma, ekran titremesini etkili bir şekilde azaltır. Gözleriniz için çift koruma.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Türkiye bugün başka monitörlerin satışına da başladı. Genel kullanıma yönelik sırasıyla 5.299 TL ve 4.299 TL’lik Xiaomi Monitor A27i ile Xiaomi Monitor A22i modelleri de artık resmi garantili olarak alınabiliyor. Ayrıca Türkiye’de artık Xiaomi Smart Doorbell 3 isimli akıllı kapı zili de satılıyor. 3.399 TL fiyatı olan üründe 2K’lık bir kamera yer alıyor ve buradan elde edilebiliyor. 5.200 mAh’lık batarya üzerinden 5 aya yakın kullanım ömrünün aktarıldığı cihaz, yapay zeka ile insan algılama yapabiliyor ve telefonlara kapıya gelenler hakkında bildirim atabiliyor. İnternete bağlandığı için kamerasına uzaktan erişim sağlanabilen ve kapıya gelenlere bakılabilen üründe, bir zil butonu da yer alıyor.

Xiaomi Gaming Monitor G27i yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER