reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Wi-Fi Pro

Xiaomi Wi-Fi Pro satın almayı düşünenlere A101 kampanyası

Geçtiğimiz ay da benzer bir kampanyaya imza atan A101, Xiaomi imzalı sinyal artırıcıyı tekrardan mağazalarında satışa sunuyor. 26 Kasım‘da geçerli olacak kampanyada Xiaomi Wi-Fi Pro Sinyal Yakınlaştıcı, A101’e geliyor. 89,95 TL‘ye kullanıcıların beğenisine sunulacak cihaz, 300 Mbps’e kadar hızlı veri aktarımı sunuyor.

Wi-Fi bağlantısıyla ilgili sorunlar yaşayan kullanıcılara çözüm sunan cihazda 2 adet anten bulunuyor. 64 cihaza kadar bağlanabilen sinyal artırıcı çok katlı evlerde güçlü Wi-Fi performansı sunan cihaz 5 Ghz kablosuz ağı desteklemiyor. Kolay bir kullanıma sahip olan cihaz kompakt boyutuyla dikkat çekiyor. Cihaz, yönlendiricilere kablosuz olarak bağlanabiliyor. Bu cihaz dizüstü bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar, oyun konsolları ve akıllı TV’ler gibi cihazlar için daha güvenilir ve yüksek hızlı internet kapsama alanı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Wi-Fi Pro akıllı telefon desteğiyle geliyor

En iyi sonuç için, cihazı yönlendirici ile ölü bölge arasında bir yere konulması gerekiyor. Cihazın en iyi konumunu bulmak için Mi Home uygulaması kullanılabiliyor. 580 MHz’lik MT7628K işlemcinin yer aldığı cihazda 8 MB’lık RAM kullanılıyor. 80×54×70 mm boyutlarında olan cihaz, şu sıralar Wi-Fi sinyal güçlendirici satın almayı düşünenleri mutlu edeceğe benziyor. Xiaomi imzalı cihazları uygun fiyatla kullanıcıların beğenisine sunan A101’in önümüzdeki günlerde sunacağı yeni kampanyaları da merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Çok güçlü yeni amiral gemisi iPhone 12 Pro ile tanışın