reklamı kapat

POPÜLER

yandex-mail

Yandex.Mail’in iOS uygulaması yenilendi

Yandex, iPhone kullanıcıları için geliştirmiş olduğu e-posta uygulaması Yandex.Mail‘i baştan aşağı yeniledi. Yepyeni bir arayüze kavuşan uygulama, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Yandex.Mail uygulamasında ana ekran, e-posta’lara ve e-posta için kullanılan araçlara ayrılıyor. En hızlı şekilde hesabın kontrol edilmesine olanak sağlayan bu değişiklik vakit kaybına sebep olmuyor. E-postaları silmek, okundu olarak işaretlemek gibi işlemlerde kullanıcılar ilgili e-posta üzerinde parmaklarını sağa veya sola sürükleyerek işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Ayrıca gelen e-postaları açmadan içeriğin bir kısmı ekranda görüntülenebiliyor. Birden fazla e-posta hesabını Yandex.Mail üzerinde aynı anda kullanmak da mümkün. Ayrıca internet bağlantısı olmasa bile e-postalar okunabiliyor ve daha sonra göndermek üzere yanıt yazılabiliyor.

Ekran Görüntüleri
yandex-mail

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Yükle App Store
YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Yandex.Mail’in iOS uygulaması yenilendi” için bir cevap

  1. Oğuzhan Karaot dedi ki:

    Kendi internet sitemin mailini gmail ile bağlamıştım ama sadece mail için her ay 4 euro ödemek sinir bozmaya başlamıştı. Yandex aynı hizmeti ücretsiz veriyor. Kendi uygulamasını da 1 küsür yıldır güncellemiyor diye kaldırmıştım, yeniden kurayım bari 🙂