reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40 Pro Plus

Yedi kameralı Huawei P40 Pro Plus için çıkan ilk inceleme videosu [İzle]

Huawei P40 ailesinin en üstündeki modeli Huawei P40 Pro Plus için ilk inceleme geldi. Telefon oldukça iddialı görünüyor. İşte detaylar;

Huawei P40 ailesinin önümüzdeki aylarda gelecek yeni modeli Huawei P40 Pro Plus, Mrwhosetheboss tarafından yayımlanan yukarıdaki video ile yeteneklerini şimdiden gözler önüne serdi. Henüz çok detaylı olmayan video, yine de model hakkında genel bir özet yapıyor. Videoda da görüldüğü üzere hazır olan ancak buna rağmen ancak haziran ayında gelecek olması biraz üzen telefon, P40 Pro Plus’a oranla önemli farklara sahip. Burada özellikle kamera konusunda ciddi bir fark. Çünkü bu modelin arkasında P40 Pro gibi dörtlü değil tam beşli kamera yer alıyor. Bu beşli modülde karşımıza RYYB temelli 50 megapiksel Super Sensing (F/1.9, OIS) + 40 megapiksel Movie Cam (F/1.8) + 8 megapiksel Ultra Sensing 3x telefoto (F/2.4, OIS) + periskop temelli 8 megapiksel Ultra Sensing 10x telefoto (F/4.4, OIS) + 3D ToF sensörü çıkıyor.

Bu kamera sistemi sayesinde kişilere tam 10x optik, 20x hibrit ve 100x dijital zoom sunuluyor. Önde yer alan iki kamera ile toplam 7 kamerası bulunan Huawei P40 Pro Plus, normal P40 Pro’ya oranla iki farklı renkte seramik arka bölümle alınabiliyor olmasıyla da fark yaratıyor. Bünyesinde 40W hızlı şarj (Kablolu, kablosuz ve 5W ters) destekli 4.200 mAh pil yer alan telefon, sadece en ama en iyisini isteyenlere hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro Plus Türkiye’de de satılacaktır

Çünkü firma P40 ailesi gibi Android lisansı olmayan Mate Xs katlanabilir telefon modelini bile Türkiye’de satıyor. Biliyorsunuz bu telefon tam 30 bin TL gibi gerçekten inanılmaz bir Türkiye fiyatına sahip.

İlgili Video