reklamı kapat

POPÜLER

Apple TV

Yeni Apple TV hakkında son bilgiler ortaya çıktı

Nikkei Asia Review, Apple ile ilgili haberler yapmaya devam ediyor. Yeni paylaşılan habere göre Apple,  yeni Apple TV için çalışmalarını sürdürüyor. Nikkei Asia Review, şirketin önümüzdeki yıl Apple TV satışa sunacağını belirtiyor.

Daha önce iOS 14 kodunda güncellenmiş bir uzaktan kumandaya sahip yeni Apple TV ile ilgili ilk izler ortaya çıkmıştı. Apple’a yakın kaynaklardan Jon Prosser, yeni ‌Apple TV‌’nin A12X Bionic işlemcisiyle geleceğini belirtiyor. Farklı bir kaynak ise yeni modelde iPhone 12 ailesinde de karşımıza çıkan A14 işlemcisinin kullanılacağını söylüyor. İşlemci haricinde yeni modelde ne gibi özelliklerin sunulacağı ise belirsizliğini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Apple TV’de iPhone 12 ailesinde yer alan bir özellik olabilir

iPhone 12 ailesinde de kullanılan U1 çipinin de yeni modelde görmeyi bekliyoruz. U1 çip, uzamsal farkındalık için Ultra Geniş Bant teknolojisinden yararlanıyor. Bu teknoloji sayesinde iPhone 11, U1 özellikli diğer Apple aygıtlarının yerini tam olarak tespit edebiliyor. Yeni modelle birlikte depolama kapasitelerinin de artması kuvvetle muhtemel. Bu sayede kullanıcıların daha fazla uygulamaları ve oyunları cihazlarına yükleyebileceklerini söylemek mümkün.

İlginiz Çekebilir

Geleceğin roketi ilk kez tam olarak havalandı