reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Call of Duty oyununun çıkış tarihi sızdı

Bu yıl Call of Duty serisi için bir kader yılı desek yanlış olmaz sanırız. Son zamanlarda eski popülaritesini yitirmeye başlayan ve tekrara düştüğü için oyuncuların sık sık eleştirilerine hedef olan Call of Duty, bu yıl özüne dönmeye hazırlanıyor. 2. Dünya Savaşı döneminden sıyrılıp günümüz şartlarına gelen seri, hızını alamayıp son yıllarda uzaya kadar çıkmıştı. Şimdi ise 2. Dünya Savaşı’na geri dönmek için gün sayıyor.

Serinin hayranlarının bildiği üzere Call of Duty her yıl Kasım ayında karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla oyunun kasım ayında piyasaya sürülmesi pek de sürpriz sayılmaz. Ancak kasım ayı içerisinde hangi gün oyunun yayınlanacağı esas merak konusu. Yayınlanan görselde oyunun afişi boy gösteriyor. Afişte daha önce de iddia edildiği gibi 2. Dünya Savaşı temasının yer alması dikkat çekiyor. Her sızıntıda bu temanın vurgulanması artık oyunun bu senaryoyla geleceğini neredeyse kesinleştirmiş durumda. Afişin hemen üst kısmında ise oyunun çıkış tarihi bulunuyor. Buna göre oyun 3 Kasım tarihinde raflardaki yerini alacak ve dijital olarak da satışa sunulacak.


Bu görsel dışında oyunun 3 Kasım’da satılacağıyla ilgili bir bilgi mevcut değil. Dolayısıyla bu tarihi bir iddia olarak kabul etmek gerekiyor. Sızıntı görsel olmanın gereğini yerine getirerek çok kötü bir kaliteye sahip olan görsele yukarıdan göz atabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER