reklamı kapat

POPÜLER

Yeni iPhone 7 çok ince bir gövdeyle geliyor

iPhone 6’nın gövdesini olabildiğince ince geliştiren ancak iPhone 6s’te yapılan donanımsal değişiklikler nedeniyle cihazı biraz daha kalınlaştırmak durumda kalan Apple, iddialar doğruysa iPhone 7 ile birlikte yeniden ince bir cihaz geliştirmeyi amaçlıyor. 

Daha önce yaptığımız haberde iPhone 7’nin özel bir çipsetle geleceği ve bu çipsetin çok az yer kaplayacağını belirtmiştik. Ayrıca kulaklık girişinin kaldırılmış olmasının da cihazın ince bir yapıda olmasını sağlayabileceğinden bahsettik. Yeni gelen bilgiler  iPhone 7’nin inanılmaz ince bir formda olacağına işaret ediyor. Cihazın inceliğinin 6 milimetre ile 6,5 milimetre aralığında olacağı düşünülüyor. Daha önce de söylendiği gibi cihazın donanımında küçülmeye gidilmesiyle birlikte pilin daha yüksek kapasiteli olacağı iddia ediliyor. Eylül ayında gerçekleşmesi beklenen Apple etkinliğinde iPhone 7’nin tüm detaylarıyla açığa çıkması bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Yeni iPhone 7 çok ince bir gövdeyle geliyor” için 3 cevap

  1. Can Karaca dedi ki:

    kamera çıkıntısı olduktan sonra bi anlam ifade etmez ki inceliği

  2. Picasso16 dedi ki:

    İncelik bi işe yaramaz . Belli standartta kalsın yeter. Sen kaliteden şıklığından sağlamlığından ödün verdikten sonra ince yapsan ne yazar? Kim telefonu of çok ince diye alıyor? Aynı kalınlığa daha çok batarya koyacağına aynı bataryayı koyup ama incelttik bahanesi sunulmasın

  3. UU dedi ki:

    ergonomi denen bir şey var