reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Marvel vs. Capcom oyunu geliyor

Marvel vs. Capcom hem çizgi roman hem de dövüş oyunları sevenlerin favorisi olmayı sürdürecek gibi görünüyor. Son dedikodulara göre seri Marvel vs. Capcom 4 ile devam edecek.

Capcom tarafından çıkartılan bu serinin kökleri 1994‘teki X-Men vs. Street Fighter’a kadar dayanıyor. Seri daha sonra tüm Marvel kahramanlarını kapsayacak şekilde genişledi ve şimdiye kadar toplamda yedi farklı oyunla karşımıza çıktı. Son olarak da 2011 yılında yeni bir oyun yayınlanmıştı. Capcom’un lisans anlaşmasının son bulmasıyla oyunlara güncelleme bile yapılamaz olmuştu. Ancak buna rağmen oyuncuların yoğun ilgisi ve talebinde bir azalma olmadı. Bu da yeni bir oyunun gelmesine vesile olacak gibi görünüyor.

Marvel kahramanları ile Capcom karakterlerini bir araya getiren oyun için henüz resmi bir duyuru yapılmadı. Ancak oyun dünyasında güvenilir kabul edilen çeşitli kaynaklar Yeni Marvel vs. Capcom‘un 2017 senesinde oyuncuların karşısına çıkacağını düşünüyor. Eğer iddialar doğruysa gelecek yıl Marvel vs. Capcom 4‘ kavuşacağız.

YORUMLAR