reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

Yeni nesil AirPods Pro için iki kat daha iyi ANC’ye özel reklam

Teknoloji devi Apple’dan bugün yeni nesil AirPods Pro için iki kat daha iyi ANC’ye özel bir reklam filmi geldi.

7 Eylül 2022 tarihinde tanıtılan ve Türkiye dahil hemen her pazarda satışa sunulan Apple imzalı yeni nesil AirPods Pro, tasarımsal olarak bir değişiklik taşımıyor ancak teknik iyileştirmeler ile bir önceki nesle oranla iki kata kadar daha fazla aktif gürültü engelleme (ANC) sağlıyor. İşte bunu öne çıkarmak isteyen teknoloji devi Apple, bugün hemen aşağıda izleyebileceğiniz güzel bir reklam filmini yayınladı. Gerçek ile sanal görüntülerin bir araya getirildiği bu ilgi çekici reklam, bir kadının kablosuz kulaklıktaki gelişmiş gürültü engelleme sistemi ile kendisini şehrin gürültüsünden nasıl izole ettiğini gözler önüne seriyor. Apple, ürün reklamı ve tanıtım söz konusu olduğundan halen pazarın en iyi isimleri arasında yer alıyor. Bu arada elbette ANC teknolojisi sadece AirPods’lara özel değil. Bu konuda çok daha güçlü seçenekler de pazarda yer alıyor.

https://youtu.be/fVW8-px4Ufw

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, yeni nesil AirPods Pro için şu özet açıklamayı yapıyor: “Yeni H2 çipten güç alan AirPods Pro, Aktif Gürültü Engelleme ve Şeffaf Mod özelliklerinde sağlanan büyük gelişmelerle çığır açıcı bir ses performansı sunarken eskisinden daha da etkileyici, benzersiz bir Uzamsal Ses deneyimi yaşatıyor. Müşteriler şimdi Dokunmatik denetimle ortam oynatma ve doğrudan alt uçtan ses düzeyini ayarlama özelliğinin yanı sıra daha uzun pil ömründen, yepyeni bir şarj kutusundan ve kulağa daha iyi uyum sağlaması için ekstra bir kulaklık ucu boyutundan da yararlanabiliyor.”

Ürün hakkında “AirPods yenilikçi tasarımı ve inanılmaz ses kalitesiyle kablosuz kulaklık kategorisinde devrim yarattı. Yeni AirPods Pro ile Apple bir kez daha çıtayı yükseltiyor.” diyen Apple’ın Global Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Borchers sözlerini şöyle sürdürüyor: “Yeni AirPods Pro şimdi daha da iyi ses kalitesi ve Kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses özelliğiyle daha etkileyici bir dinleme deneyiminin yanı sıra Adaptif Şeffaf Mod gibi çığır açıcı ses özellikleri sunuyor. Bir önceki nesle oranla iki kata kadar daha fazla gürültü engelleme gücüyle, dünyanın en iyi kablosuz kulaklığı şimdi daha da iyi.”

Yeni nesil AirPods Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X

İLGİLİ HABERLER