reklamı kapat

POPÜLER

canon

Yeni nesil Canon makineler kablosuz şarj olacak

Tüm fotoğraf ve filmleri tek bir yerde depolamaya, görüntülemeye ve paylaşmaya imkan sağlayan Connect Station CS100’ü geçtiğimiz ocak ayında tanıtan Canon, şimdi de bu cihazın yeni versiyonunu tanıttı.

Kablosuz şarj yeteneğiyle selefinden ayrılmayı başaran cihaz, gelecekte piyasaya sunulacak ve PowerShot kameralarla uyumlu şekilde çalışacak. Canon, cihazın kablosuz şarj yeteneğini yeniden tasarladığı EOS 760D ve EOS M3 makineleri üzerinde gösterdi. Şarj süresiyle ilgili göstergenin ekranın üzerinde yer aldığı cihazın ismi ise henüz açıklanmadı.

canon
Kablosuz şarj yeteneğine ek olarak daha önceki modelde olduğu gibi kablosuz görüntü aktarımı da yapabilmeye izin veren yeni nesil Connect Station’ın bünyesinde dosyaların depolanabilmesi için 1 TB’lık depolama alanı da bulunuyor. Televizyona görüntü aktarımı için HDMI bağlantısına da sahip olan cihaz, 4K oynatma ve bulut servislere de destek veriyor. New York’ta düzenlenen Canon EXPO 2015‘te gün ışığına çıkan yeni nesil Connect Station’ın ne zaman ve ne gibi biri fiyattan satışa sunulacağı henüz belli değil.

canon

*Haberde kullanılan görseller Photographybay‘dan alınmıştır.