reklamı kapat

POPÜLER

Nokia 3310
Nokia 3310

Yeni Nokia 3310’un şimdiye kadarki en detaylı konsepti [Video]

20 Şubat 2017

Nokia 3310 efsanesinin geri döneceği haberinin ardından Concept Creator isimli bir tasarım ofisi Nokia 3310’un konsept çalışmasına imza atmış ve telefonun teaser videosunu paylaşmıştı. Tasarım ofisi yayınladığı bu  tanıtım videosunun ardından yeni Nokia 3310’u tüm açılarını gözler önüne serildiği videoyu paylaştı.

Yayınlanan video izlendiğinde yeni Nokia 3310’un tasarımının orijinal Nokia 3310 ile aynı olduğu görülüyor. Kırmızı, mavi, gri ve sarı olmak üzere farklı renk seçenekleriyle yine tüm dikkati üstüne çeken telefon farkını bünyesinde barındırığı ön ve kamerayla sağlıyor. Telefon sahip olduğu ön ve arka kameralar sayesinde fotoğraf çekimi ve video kaydı gerçekleştirebiliyor. 1,5 inç büyüklüğünde renkli bir ekrana sahip olan telefonda radyo ve microUSB bağlantı gibi bağlantı noktaları yer alıyor. 113 x 48 x 14 mm boyut ölçülerinde üretilen yeni Nokia 3310’un sahip olduğu 1.650 mAh kapasiteli pille bekleme süresinin 55 saat- 235 saat aralığında olacağı ifade ediliyor. Dahili depolama alanı 8 GB olan telefonda kendi zil tonlarınızı da oluşturmanız mümkün. Polikarbon bir gövdeden üretilen yeni Nokia 3310’un bir önceki modelde olduğu gibi darbelere oldukça dayanıklı olacağı belirtiliyor. Diğer özellikleri henüz ortaya çıkmayan telefonun teknoloji dünyasına yeniden damga vurması bekleniyor. 2000 yılında piyasaya sürülen ve dünya genelinde 126 milyon satarak en başarılı telefonlardan biri olan Nokia 3310’un yeni modelinin Mobil Dünya Kongresi‘nde tanıtılacağı konuşuluyor.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Yeni Nokia 3310’un şimdiye kadarki en detaylı konsepti [Video]” için 5 cevap

 1. Mete dedi ki:

  Nokia internet geyiklerinin gazına geldi ama hiç kimse iPhone’unu/Android’li telefonunu satıp 3310 almaz. 60-70 yaşındaki insanların aktif olarak sosyal medya kullandıkları bir zamanda yaşıyoruz.

 2. Fatih Şahin dedi ki:

  2. telefon olarak kullanan çok olur. Fiyat uygun olursa daha da fazla satış gerçekleştirir.

 3. Selçuk Erdoğan dedi ki:

  Yahu arkadaş 3210 bundan daha popüler değil miydi ? ilk antensiz telefon, tasarımı da bundan güzeldi, tuş takımı da. yılan desen onda da vardı. Bu 3310, 3210’un ekmeğini yedi resmen. Yenisi yapılacaksa 3210’un yenisi yapılsın.

 4. Ertan Can Atik dedi ki:

  Neden bunu Nokia yayınlamış gibi bir ciddiyetle yayınlıyorsunuz ki?

 5. aktuğ dedi ki:

  konsept diye kıçına bir kamera ekleyip veriyorlar da unutulan birşey var… şu piyasada bir kere o telefonun aynı kalınlıkta olmasını beklemek çok saçma olur. ayrıca kameranın yanına bir flaş ta fena olmaz… ve diğer bir husus… selfie kamerası olmazsa bunu hiç kimse almaz.. nostaljiyi yaşatmak adına ekran büyüklüğü ve tuşlara bişey demiyorum…