reklamı kapat

POPÜLER

Passat Alltrack

Yeni Passat Alltrack Alpler’e çıkmaya hazır

Volkswagen, en yeni station wagon otomobili Passat Alltrack’in duyurusunu gerçekleştirdi. Audi’nin allroad serisine, Škoda’nın Scout modellerine ve yeni Seat Leon X-Perience modeline rakip hafif arazi şartlarına yönelik geliştirilen Passat Alltrack, standart modelden 27,5 mm daha yüksek olarak karşımıza çıkıyor.

İki turbo benzinli (TSI) ve üç turbo dizel (TDI) motor olmak üzere toplamda beş farklı motor seçeneği sunan otomobilin benzinli versiyonu 148 ve 217 beygir güç üretiyor. Passat Alltrack’in 2 litre hacimli dizel motor seçenekleri ise sırasıyla 148, 187 ve 237 beygirlik güce sahip. Tüm motor seçeneklerinin Euro 6 emisyon standardına uygun olduğunu ve standart TSI ve TDI motor seçeneklerinde altı vitesli manuel şanzıman kullanıldığını belirtelim. 

Passat Alltrack
Otomobilin standart donanım seçeneğinde start-stop sistemi de yer alıyor. Bu sistem sayesinde otomobil kırmızı ışıkta veya trafik sebebiyle durdurduğunda motor otomatik olarak duruyor ve bu da hem otomobilin sadece çalışması gerektiği zamanlarda çalışmasına katkı sağlıyor hem de yakıt tasarrufu konusunda büyük avantaj sağlıyor. Yeni Passat Alltrack’in dünya premieri, önümüzdeki ay düzenlenecek Cenevre Otomobil Fuarı‘nda gerçekleşecek.

Passat Alltrack
Passat Alltrack
Passat Alltrack