reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Samsung Galaxy ailesi ile siz de tanışın!

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, farklı donanım özellikleri ve şık tasarımlarıyla her zevke hitap edecek olan Galaxy Ailesini global pazara sunduğunu duyurdu. Android’in güçlü altyapısıyla kusursuz donanım ve eşsiz mobil deneyim sunan Galaxy Ailesi; her cep telefonu kullanıcısının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi karşılamaya yönelik tasarlanan Galaxy Gio, Galaxy Ace, Galaxy Mini ve Galaxy Fit modellerinden oluşuyor.

Android’in güçlü isimlerinden oluşan Galaxy Ailesi kullanıcıları, Samsung Apps aracılığıyla yükleyecekleri birbirinden kullanışlı ve eğlenceli uygulamalarıyla mobil deneyimlerini zenginleştirebiliyor. Galaxy Ailesi’nin sunduğu gelişmiş teknik özellikler arasında; mesaj yazma hızını en yüksek seviyeye çıkaran SWYPE, her an ve her yerde bağlantı olanağı sunan Wi-Fi desteği ve kullanıcıların e-posta, sosyal medya hesapları, rehber kişileri, SMS’leri gibi kişisel bilgileri tek bir platform üzerinden yönetebilmeye olanak tanıyan Social Hub öne çıkıyor.


Samsung Galaxy Gio (S5660)
Samsung Galaxy GIO, şık tasarımı ve gelişmiş sosyal ağ yeteneğiyle her an ve her yerde online dünyada yer alamak isteyen genç ve şık profesyoneller için mükemmel bir seçenek. 3.2 inç HVGA ekran özelliğiyle kusursuz bir ekran deneyimi sunuyor. İtalyanca’da ‘mücevher’ anlamına gelen ‘GIO‘, en değerli ve dikkat çekici aksesuarınız olmaya aday.


Samsung Galaxy Ace (S5830)
Samsung Galaxy Ace, trendleri yakından takip eden ve sosyal hayata önem veren gençlere hitap ediyor. Galaxy Ace, sofistike tasarımının arkasında; zarif, çok şık ve sade bir kullanım vaat ediyor. 3.5 inç HVGA ekran, 800 MHZ işlemci gibi güçlü donanım özelliklerinin yanı sıra Google sesli arama ve ThinkFree belge görüntüleme özellikleriyle kompakt bir mobil deneyim sunuyor.


Samsung Galaxy Mini (S5570)
Eğlenceli Galaxy Mini sosyal yaşamlarıyla dikkat çeken moda tutkunları için ideal bir cep telefonu. Eğlenceli ve fonksiyonel kullanım özelliğiyle öne çıkan, mükemmel bir akıllı telefon deneyimi arayanlar, bütün aradıklarını Galaxy Mini’de bulacak. Mobil dünyanın bütün zenginliklerini kullanışlı boyutlara sığdıran Galaxy Mini, tasarımındaki renkli şeritlerle gösterişli bir görünüm sunuyor. Kompakt dizaynının yanı sıra güçlü donanım özellikleriyle de dikkat çeken Galaxy Mini; 600 MHz işlemci, 3.14 inç QVGA ekran ve Google™ ses özelliği sunuyor.


Samsung Galaxy Fit (S5670)
Galaxy Fit, gelişmiş teknik özellikleri ve güçlü yapısıyla profesyonel hayatın zorluklarıyla mücadele eden ve yoğun sosyal hayata sahip, profesyonel kullanıcılar için geliştirildi. İş dünyasının tempolu hayatı içinde yer alan tüketiciler, Galaxy Fit’in gelişmiş ofis programları, 5 megapiksel kamerası ve 600 MHZ web tarama işlemcisiyle birlikte bütün beklentilerini tek bir cihazda bulacak. Güçlü donanımıyla cep telefonu kullanıcılarının en önemli asistanı haline gelecek olan Galaxy Fit, iş dünyasının hızlı yapısına çok kolay adapte olacak.