reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 FE Galaxy S21 FE

Yeni Samsung Galaxy S20 FE doğrulandı; işte gelen bilgiler

Yeni Samsung Galaxy S20 FE modeli performans testlerine girmeye başladı. Telefon ciddi ciddi geliyor ve bu da bazılarını kızdırıyor.

Samsung Galaxy S20 FE, biliyorsunuz şu an iki farklı versiyona sahip. Hatırlamak adına modelin sadece belirli pazarlarda satılan LTE versiyonu Exynos 990 işlemci kullanıyor.

Modelin yine sadece belirli pazarlarda satılan 5G versiyonu ise Snapdragon 865 işlemci kullanıyor. Şimdi gelen sürüm ise Snapdragon 865 kullanan 4G sürümü oluyor.

Kısa süre önce performans kayıtlarına giren bu yeni versiyon, çok yakında resmi olarak lanse edilecek gibi görünüyor.

4G’li modeli daha önce Exynos 990 almak zorunda kalanlar, bu versiyona elbette kızıyor. Çünkü Snapdragon 865 ile Exynos 990 arasında hatırı sayılır bir performans / pil tüketim farkı bulunuyor.

Modelin işlemcisi ve bağlantı teknolojisi haricinde bir fark taşıması ise beklenmiyor. Yani 6,5 inç Super AMOLED 120 Hz ekrana sahip olacak telefon, en az 6 GB RAM ve 128 GB depolama ile gelecek.

Modelin önünde 32 megapiksel selfie kamerası olacak. Arkada ise 12 megapiksel + 12 megapiksel + 8 megapiksel kamera kurulumu bizleri karşılayacak. Yeni Samsung Galaxy S20 FE için pil ise 4.500 mAh olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Samsung Galaxy S20 FE, Türkiye’ye gelmeyebilir

Ancak yine de Samsung Türkiye’nin bu konuda bir sürpriz yapma ihtimali bulunuyor. Türkiye’de 5G aktif olmadığı için şu an sadece Exynos 990 sürümü satılıyor. Türkiye’de 5G ağının önünde daha 2 yıl bulunuyor yorumları geliyor.

İlginizi Çekebilir

Şirketin en son modellerinden Galaxy A52