reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 FE Galaxy S21 FE

Yeni Samsung Galaxy S20 FE resmiyete döküldü; işte detaylar

Yeni Samsung Galaxy S20 FE modeli firmanın resmi sitesindeki yerini aldı. Peki bu model tam olarak ne farklar taşıyor. İşte detaylar;

Samsung Galaxy S20 FE, biliyorsunuz şu an iki farklı versiyona sahip. Modelin sadece belirli pazarlarda (Türkiye dahil) satılan LTE versiyonu Exynos 990 işlemci kullanıyor.

Telefonun yine sadece belirli pazarlarda satılan 5G versiyonu ise Snapdragon 865 işlemci kullanıyor.

Şimdi firmanın resmi sitesindeki yerini alan sürüm ise Snapdragon 865 kullanıyor ve 5G desteğine sahip değil.

Türkiye’de 5G aktif olmadığı için şu an sadece Exynos 990 sürümü satılıyor. Bu açıdan Snapdragon 865 işlemcili sürümün de Türkiye’ye gelme ihtimali bulunuyor.

Hatta bazı kaynaklar Snapdragon 865 işlemcili yeni sürümün, direkt olarak Exynos 990 işlemcili sürümün yerini alacağını da belirtiyor. Bu bağlamda da model Türkiye’deki telefonun yerini alabilir.

Avrupa fiyatı 629 euro olan yeni Galaxy S20 FE‘nin yakında resmileştirilmesini bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Samsung Galaxy S20 FE için tek fark işlemci

Ortaya çıkan kayıtlar ile netleştiği üzere telefon işlemcisi ve bağlantı teknolojisi haricinde bir fark taşımıyor. Telefon, 6,5 inç Super AMOLED 120 Hz ekrana sahip ve en az 6 GB RAM + 128 GB depolama ile geliyor.

Modelin önünde 32 megapiksel selfie kamerası olacak. Arkada ise 12 megapiksel + 12 megapiksel + 8 megapiksel kamera kurulumu bizleri karşılayacak.

Yeni Galaxy S20 FE için pil ise 4.500 mAh olacak. Telefonda 4.4W gücünde kablosuz şarj desteği de olacak.

İlginizi Çekebilir

Şirketin en son modellerinden Galaxy A52