reklamı kapat

POPÜLER

GAİN

Yerli dijital içerik platformu GAİN yayın hayatına başladı

Türkiye’de bir dijital içerik üretimi konusunda yeni bir seçenek daha hayatımıza girdi. Yerli GAİN yayın hayatına başladı. İşte detaylar;

Pandemi döneminde patlama yağan dijital içerik platformları artmaya devam ediyor. Televizyon odaklı geleneksel medyayı geride bırakan en yeni servislerden birisi ise yerli GAİN oldu. Acun Ilıcalı’nın aylık 9.90 TL‘lik abonelik ücreti açıklanan Exxen servisinin karşısına çıkan yeni oluşumun arkasında, GAİN Medya ve Gözde Akpınar yer alıyor. iOS ve Android uygulamaları üzerinden hizmet veren servis, kişilere birçok yerli ve yabancı özel içerik sunuyor. Firmanın servisleri hakkında kendi açıklaması tam olarak şöyle:

“GAIN size özel yayın akışı sunan, yenilikçi, eğitici, eğlendirici kısa videoların olduğu yeni nesil bir içerik platformudur. Diziler, kısa filmler, mini belgesel serileri, spor, müzik ve eğlence programlarının yanı sıra günlük haber akışı ve canlı yayınlardan oluşan yerli-yabancı geniş bir yayın akışını burada bulabilirsiniz. GAIN yayın akışını size göre belirler.

Sadece beğendiğiniz içeriklere göre akış sunmakla kalmaz, aynı zamanda işe gidip gelme, yemeğe çıkma, mola gibi günlük rutinlerinize harcadığınız zamanı da ölçerek ona uygun alternatif içerikler sağlar. Böylece günün her farklı anında harcadığınız zamana ve içerik tercihlerinize uygun bir akışla karşılaşırsınız. Dilerseniz kendi içerik listenizi hazırlayabilir ve tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Hemen ücretsiz üye olun, sadece GAIN’de izleyebileceğiniz yüzlerce içeriğin tadını çıkarın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“GAİN Türkiye pazarında başarılı olabilecek mi?” sorunun cevabını zaman gösterecek

Üye olmanın ücretsiz olduğu platform için hazırlanan resmi tanıtım videosunu hemen aşağıda izleyebilirsiniz. Zorlu dijital içerik pazarında işi oldukça zor olan servisin, gelecekte göstereceği performansı hep birlikte yakından takip edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Boston Dynamics’ten gelen harika robot videosu