reklamı kapat

POPÜLER

Exxen

Exxen video platformunun aylık abonelik ücreti belli oldu

Türkiye’nin dijital yayın platformu Exxen bugün itibarıyla yayın hayatına başladı. Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu yayın platformu için iki farklı üyelik seçeneği kullanıcılara sunuluyor. Aylık 9,99 TL üyelik paketinde tüm orijinal Exxen içerikleri yer alsa da bu üyelikte reklam yer alıyor.

19,99 TL‘lik pakette ise reklam bulunmuyor ve ayrıca bu pakette indirme seçeneği de mevcut. İndirme seçeneği sayesinde kullanıcılar internetin olmadığı yerlerde de Exxen’deki içeriklere ulaşabiliyor. Platforma yoğun bir ilgi olduğu için hem kayıt esnasında hem de video izlemede sorunlar yaşanıyor. Exxen’e üye olmayı denediğimizde sorun yaşadığımızı belirtmek istiyoruz. Önümüzdeki günlerde bu sorunların çözüme kavuşması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Exxenn video servisinde televizyon uygulaması var mı?

Yayın platformunun internet sayfasında mobil platformlar için bir mobil uygulamanın olduğu belirtilse de Exxen uygulaması şu anda sadece iOS platformunda yer alıyor. Uygulamanın Android versiyonu henüz indirmeye sunulmuş değil. Video servisinin ayrıca televizyon uygulaması da yayınlanmadığını söyleyelim. Önümüzdeki günlerde hem video servisiyle ilgili sorunların çözülmesi hem de uygulamaların indirmeye sunulması gerekiyor. Servisle ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

SpaceX, geleceğin roketi için etkileyici bir video yayımladı