reklamı kapat

POPÜLER

Exxen

Acun Ilıcalı’nın video servisi Exxen kısa süreliğine ücretsiz oluyor

Acun Ilıcalı‘nın sahip olduğu Exxen video servisi kısa bir süreliğine ücretsiz oluyor. Geçtiğimiz aralık ayının sonunda kullanıma sunulan video servisi bayram haftası süresince ücretsiz izlenebilecek. 12, 13, 14 ve 15 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olacak video servisi Türkiye dışında yurt dışında da ücretsiz izlenebilecek.

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu yayın platformu için iki farklı üyelik seçeneği kullanıcılara sunuluyor. Aylık 9,99 TL üyelik paketinde tüm orijinal Exxen içerikleri yer alsa da bu üyelikte reklam yer alıyor. 19,99 TL‘lik pakette ise reklam bulunmuyor ve ayrıca bu pakette indirme seçeneği de mevcut. İndirme seçeneği sayesinde kullanıcılar internetin olmadığı yerlerde de Exxen’deki içeriklere ulaşabiliyor. Yayın platformu ilk yayına girdiğinde sadece iOS platformunda yer alsa da daha sonrasında Android ve Apple TV platformlarında da video servisi yerini aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Exxen platformunda hangi projeler yer alıyor?

Video servisinde Konuşanlar, Gibi, Garaj, Tolgshow Filtresiz, Sihirli Annem ve Hükümsüz gibi projeleri bünyesinde barındırıyor. Platformda Enes Batur ve Orkun Işıtmak gibi YouTuber’ların içerikleri de yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

SpaceX, geleceğin roketi için etkileyici bir video yayımladı