reklamı kapat

POPÜLER

Recaro

Yeşil Cehennem’in yarış koltuğu; Recaro Sportster CS Nürburgring Edition

Efsanevi yarış pistini üzerinde taşıyan Recaro Sportster CS Nurburgring Edition serisi, sınırlı üretim adetleriyle satışa sunulacak.

Otomobil sürü dinamiğinin temel taşları arasına düşünmeden yazacağımız koltuklar, kokpitin estetiği için de pırlanta niteliğinde. Özellikle iş yarış koltuğuna geldiğinde Recaro her zaman akıllarda beliren ilk seçeneklerden birisi olur. Ünlü markanın ürün gamında yer alan Sportster CS serisi bu kez Yeşil Cehennem‘e selam gönderen bir dokunuşla kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Recaro Sportster CS Nurburgring Edition adıyla ürün gamına eklenecek olan koltuklardan toplamda sadece 999 adet üretileceği açıklanırken, kullanıcılar dilerlerse tekli dilerler ise yolcuları için de ürünlere sahip olabilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Recaro Nurburgring Edition’dan öne çıkan parçalar

Koltuklar doğrudan yarış klasmanında değerlendirildiği için ilk beklenti haliyle ağırlık konusunda en az değeri vadetmesi üzerine oluyor. Recaro’nun CS serisinde kullanılan ileri seviye hafif alaşım materyalin bu iddiayı destekleyici nitelikte olduğunu bu noktada söyleyebiliriz. Yine üst seviye deri döşemeyle gelen koltuklarda Nurburgring haritasının dikilmiş olduğunu da görebiliyoruz. Yanal destek konusunda da oldukça iddialı olan Sportster CS Nürburgring Edition’a ısıtma desteğinin verilebiliyor olması, bizce üstü özellikle çizilmesi gereken noktalar arasına. Sipariş alımlarına başlanıldığı duyurulan koltukların detayları için Recaro ile iletişime geçmek yeterli olacak.