reklamı kapat

POPÜLER

Yüksek kaliteli müzik tutkunlarına özel kablosuz kulaklık

29 Mart 2017

Son yıllarda kablosuz kulaklıkların sayısı bir hayli artmaya başladı. Fakat yüksek kaliteli müzik tutkunları halen bu kulaklıklara yeterince sıcak bakmıyor. Zira bu kulaklıkların çok büyük bir bölümü kablosuz olarak düşük seviyede ve yeterince kaliteli olmayan sesler verebiliyor. Kablosuz kulaklığı kabloyla cihaza bağladığımızda ses kalitesinde artış yaşanıyor. Fakat yine de ses konusunda takıntılı kişilerin beklentilerini karşılayamıyor. V-Moda’nın geliştirdiği yeni kulaklık ise bu alanda rakiplerini geride bırakmaya niyetli.

Crossfade 2 isimli kulaklık, kablosuz olarak cihazla bağlantı kurduğunda oldukça yüksek kaliteli müzik vadediyor. 10 metreden bile herhangi bir cihazla bağlantı kurabilen kulaklık, kablolu bağlantıyla birlikte müzik tutkunlarının istediğini veriyor. Kablolu bağlantıda “Japan Audio Society” sertifikalı ses kalitesi sunan kulaklıkta kayıpsız ses duyulabiliyor. Bu modda frekans aralığının 5Hz ile 40 kHz arasında değiştiği belirtiliyor. Ses kaynağında ise 24-bit/96kHz frekansa destek veriyor.

Katlanabilir yapıda olan kulaklık, özel çantası sayesinde her yere kolaylıkla taşınıyor. Kulaklıkta aktif gürültü engelleme teknolojisi bulunmasa da hafızalı kulak yastıkları sayesinde pasif olarak ortam gürültüsü engelleniyor. Kulaklık üzerinde yer alan mikrofon sayesinde telefon görüşmelerinin de yapılabildiği belirtiliyor. Mat siyah, mat beyaz ve roze altın renklerinde satışa sunulan kulaklığı alabilmek için en az 330 doları gözden çıkarmak gerekli.

YORUMLAR
2019 BMW Z4