reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Thom Browne edition

Z Fold3, Z Flip 3 ve Watch4 için gelen “Thom Browne” sürümleri

Dün resmi olarak lanse edilen Samsung Galaxy Z Fold3, Z Flip 3 ve Watch4 için bir de “Thom Browne” sürümleri lanse edildi.

Samsung, Thom Browne sürümlerini 2021’de devam ettireceğini gösterdi ve karşımıza Galaxy Z Fold3, Z Flip 3 ve Watch4 Classic için özel hazırlanan versiyonları çıkardı.

Bu özel sürümler ilk olarak taşıdıkları özel tasarım çizgileriyle fark yaratıyor. Burada kırmızı, beyaz ve mavi çizgiler ile dikkat çekici bir yapı oluşturuluyor.

Thom Browne özel sürümlerin en büyük fark yarattıkları yer ise kutu içerikleri oluyor. Ürünlerin içerisinde gerçek anlamda bir sürü tasarım ile eşleşen aksesuar ve şarj cihazı ile kulaklık gibi ekstra ürün çıkıyor.

Direkt olarak aşağıda gördüğünüz özel bir kutunun içerisinde gelen modeller için şimdilik net bir rakam verilmiyor. Ancak fiyatların pahalı olacağı açık olacak görülüyor.

Bu özel sürümlerin her pazara getirilmeyeceğini de belirtmek gerekiyor. Sadece çok kısıtlı bir kitleye hitap eden sürümler, birçok zenginin odağına girebilecek gibi de görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thom Browne sürümleri Türkiye’ye gelmeyecektir. Peki normal Galaxy Z Fold3, Z Flip3, Buds2 ve Watch4 Türkiye fiyatları nasıl?

Daha önce de paylaştığımız üzere Samsung Türkiye’den gelen rakamlar tam olarak şöyle:

Galaxy Z Fold3 Türkiye Fiyatı

-12 GB RAM + 256 GB depolama: 21.999 TL

Galaxy Z Flip3 Türkiye Fiyatı

-8 GB RAM + 128 GB depolama: 11.999 TL

Galaxy Buds2 Türkiye Fiyatı

-Tek versiyon olarak 999 TL

Galaxy Watch4 Türkiye Fiyatları

-Watch4 40mm: 2.199 TL
-Watch4 44mm: 2.399 TL
-Watch4 Classic 42mm: 2.799 TL
-Watch4 Classic 46mm: 2.999 TL

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en hızlı drone modellerinden birisiyle tanışın