reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4 hakkında şaşırtıcı bir gelişme ortaya çıktı

Samsung, dün gerçekleştirdiği Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold ailesinin yeni üyeleriyle birlikte Galaxy Watch 4 ailesini de tanıtmıştı. Akıllı saat tanıtıldıktan sonra beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Akıllı saat için hazırlanan internet sayfasına bakıldığında Galaxy Watch 4’ün iOS desteğine sahip olmadığı belirtiliyor. Daha önceden güvenilir kaynaklardan CNET’in de bu bilgiyi paylaşması haberin doğru olduğunu ortaya koyuyor. Samsung’un  iOS desteği konusunda acele etmeyeceği ifade ediliyor. Wear OS ve Tizen OS’un birleştiren tamamen yeni bir işletim sistemini bünyesinde barındıran saat bu konuda da bir ilke imza atıyor. Samsung Galaxy Watch 4 ailesi, wearOS’lu ilk Samsung akıllı saati olma özelliğine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 4 hangi özelliklere destek veriyor?

Galaxy Watch 4 için 40 mm ve 44 mm seçenekleri, Galaxy Watch 4 Classic içinse 42 mm ve 46 mm seçenekleri hazırlanmış durumda. Saat, gücünü 5 nm üretim sürecinden çıkan ve kısa süre önce tanıtılan Samsung imzalı yeni Exynos W920 işlemciden ve 1.5 GB RAM‘den alıyor. Saatlerdeki dahili depolama ise 16 GB seviyesinde yer alıyor. 40 mm Galaxy Watch 4 modelinde 1,19 inç 396×396 piksel AMOLED, 44 mm Galaxy Watch 4 modelinde 1,36 inç 450×450 piksel AMOLED ekran yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını tam olarak böyle test ediyor