reklamı kapat
YENİ
iPhone X ve tüm özelikleri! iPhone X ve tüm özelikleri!

POPÜLER

Runes of Magic Türk dokusuyla yayında

FAZLASIYLA KALİTELİ BİR YAPIM
Oyunun içeriğine gelince, söylenecek şeylerin başında gelen Runes of Magic’in internette rastlayabileceğiniz diğer örneklerinden daha kaliteli bir yapım olduğu. Sahip olduğu hikaye ve modellemeler oldukça başarılı görünüyor. Sınıf ve karakter seçeneklerinin bol olması oyuna heyecan katan öğelerden bir başkası. Runes of Magic’te ele geçirdiğiniz ve kazandığınız eşyaları geliştirip, güçlendirebilir ve onları satabilirsiniz. Oyunun kendini yenileyen ve durmadan geliştiren sistemi Runes of Magic’i sonsuz bir dünya haline getiriyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Runes of Magic Türk dokusuyla yayında” için 3 cevap

 1. CizmeliKedi dedi ki:

  Gamers First TÜRK Oyuncuları Banlattı

  Hiçbir uyarı vermeden, birdenbire bütün Türk oyuncuları Runes Of Magic
  oyununun EU sunucusundan yasaklanmıştır.
  Burada yıllarını ve paralarını harcamış oyuncular, en ufak bir uyarı olmaksızın, aniden sunucudan yasaklanmışlardır.

  Bu faşist yaklaşım, Türk oyuncuları hala Beta Test
  aşamasında olan, EU sunucusuyla aynı düzeyde olmayan, (Chapter1deler, EU ise Chapter3te ve hala ilerliyor), ırkları,
  yamalarıyla tamamen farklı bir alt yapıda bulunan,
  her türlü hileye yetkililerin göz yumduğu, daha doğrusu
  hiçbir yetkilinin kimseyle ilgilenmediği, buglarla dolu, laglı bir sunucuda oynamalarına mecbur bırakmak için yapılmış olduğu YETKİLİLERCE açıklanmıştır.

  DVD dağıtımının yapılmasından hemen öncesine rast gelen zamanlama da dikkat çekicidir. GamersFirst’ün adı gibi önce oyuncularını değil başka şeyleri önemsediği de açıkça görülmektedir.

  Bu zorbalığı ve faşit yaklaşımı kınıyorum.
  Bütün Türk oyuncuları kendi seçimlerini yapmakta özgürdürler.
  Rekabet zorlamayla değil seçme özgürlüğüyle sağlanır.

 2. adembaba dedi ki:

  aynen katılıyorum dostum.böyle bi rezilliği ilk defa görüyorum .allah belanı versin frogstar ne diyim .1.5 senedir oynuyorum bende bütün emek bosa gittiği gibi adamlar en ufak bişey demiyorlar bide.2 gün sora da bura kapanır merak etme.oynayan arkadaslara iyi eğlenceler

 3. […] Runes of Magic Türk dokusuyla yayındaK2 Network tarafından geliştirilen Runes of Magic, Türkçe beta sürümüyle online oyun severlerin beğenisine sunuldu. Oyun sadece diliyle değişime uğramadı, aynı zamanda Türk dokusu ve kültürü de oyuna dahil edildi. Zırhlar, silahlar, karakterler ve bunlarla birlikte daha pek çok detay Türk kültürü temel alınarak isimlendirildi ve tasarlandı. Runes of Magic’i oyuncular için ilginç kılacak olan bir başka özellik tamamıyla bedava olması. Yani Runes of Magic’i oynamak veya oyunu indirmek için hiçbir miktar ödemenize gerek yok.FAZLASIYLA KALİTELİ BİR YAPIMOyunun içeriğine gelince, söylenecek şeylerin başında gelen Runes of Magic’in internette rastlayabileceğiniz diğer örneklerinden daha kaliteli bir yapım olduğu. Sahip olduğu hikaye ve modellemeler oldukça başarılı görünüyor. Sınıf ve karakter seçeneklerinin bol olması oyuna heyecan katan öğelerden bir başkası. Runes of Magic’te ele geçirdiğiniz ve kazandığınız eşyaları geliştirip, güçlendirebilir ve onları satabilirsiniz. Oyunun kendini yenileyen ve durmadan geliştiren sistemi Runes of Magic’i sonsuz bir dünya haline getiriyor. […]

ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...