reklamı kapat

POPÜLER

Sony ZV-1
Sony ZV-1

1 inç sensörle gelen Sony ZV-1 fotoğraf makinesi için yeni indirim fırsatı

VLOG çekimler yapan kullanıcılara hitap eden Sony ZV-1 fotoğraf makinesi için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Piyasada 13.000 TL‘nin üzerinde bir fiyata satılan makine bir satış kanalı tarafından şu anda 12.478 TL‘ye satın alınabiliyor.

Belirttiğimiz fiyat sadece gövde fiyatı için geçerli. Eğer fotoğraf makinesini kit set olarak satın almayı düşünürseniz makinenin fiyatı 15.998 TL‘ye çıkıyor. 1 inçlik görüntü sensörü sayesinde kaliteli fotoğraf ve video performansı vadeden makine aynı zamanda düşük ışıkta da başarılı bir performansa sahip. Makinede yer alan hot shoe bağlantısı yüksek kalitede mikrofon deneyimine olanak tanıyor.  Videolarda oluşabilecek titreşimin önüne geçmek için optik görüntü sabitleme sisteminin de yer aldığı makine saniyede 60 kare 4K video kaydı yapabiliyor. Saniyede 120 kare Full HD video da kaydedebilen makine, MPEG-4, AVCHD ve XAVC S video formatlarına destek veriyor. Sony ZV-1’de ND filtreli sabit ZEISS 24-70 mm F1.8-2.8 lens kullanılıyor. Makinede 921 bin noktalı 3 inç boyutunda dokunmatik bir ekran da bulunuyor. Sony ZV-1’de optik veya elektronik bir vizör yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony ZV-1 mobil cihazlarla kablosuz bağlantı sağlayabiliyor

3.5 mm girişi sayesinde harici mikrofon da takılabilen makinede bokeh ve güzelleştirme filtreleri de bulunuyor. Gelişmiş otomatik netleme sistemiyle gelen makine yapay zeka destekli obje tanıma sistemi mevcut. Bluetooth ve Wi-Fi özelliklerine de sahip olan fotoğraf makinesi bu sayede kullanıcıların akıllı telefonlarına fotoğraflar aktarımasına da imkan tanıyor.

Sony

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın