reklamı kapat

POPÜLER

Sony-ZV-1
Sony-ZV-1

ZEISS objektifli Sony ZV-1’in fiyatı geriledi; işte VLOG kameranın yeni fiyatı

Video çekimi yapan kullanıcılara yönelik geliştirilen Sony ZV-1 için indirim fırsatı var. Makinenin fiyatı 12.499 TL‘den 9.389 TL‘ye geriledi. Video içerikleri üreten kullanıcılara yönelik geliştirilen makine 20 megapiksellik çözünürlük sunan CMOS sensörle geliyor.

Makinede 1 inç boyutunda bir sensör kullanılıyor. Bu sensör düşük ışıkta da başarılı bir performans sergiliyor.

Kamera hotshoe bağlantısıyla birlikte yüksek kaliteli bir mikrofon sistemiyle geliyor. Videolarda oluşabilecek titreşimin önüne geçmek için optik görüntü sabitleme sisteminin de yer aldığı makine saniyede 60 kare 4K video kaydı yapabiliyor. Saniyede 120 kare Full HD video da kaydedebilen makine, MPEG-4, AVCHD ve XAVC S video formatlarına destek veriyor. Sony ZV-1’de ND filtreli sabit ZEISS 24-70 mm F1.8-2.8 lens kullanılıyor. Makinede 921 bin noktalı 3 inç boyutunda dokunmatik bir ekran da bulunuyor. Sony ZV-1’de optik veya elektronik bir vizör yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony ZV-1 yapay zeka teknolojisiyle geliyor

3.5 mm girişi sayesinde harici mikrofon da takılabilen makinede bokeh ve güzelleştirme filtreleri de bulunuyor. Gelişmiş otomatik netleme sistemiyle gelen makine yapay zeka destekli obje tanıma sistemi mevcut. Bluetooth ve Wi-Fi özelliklerine de sahip olan fotoğraf makinesi bu sayede kullanıcıların akıllı telefonlarına fotoğraflar aktarımasına da imkan tanıyor.
Sony ZV-1

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept