reklamı kapat

POPÜLER

Sony Alpha ZV-E10L

24,2 MP’lik Sony Alpha ZV-E10L fotoğraf makinesi için indirim fırsatı [Haziran 2024]

Sony Alpha ZV-E10L fotoğraf makinesi için indirim fırsatı geldi. VLOG çekimi yapan kullanıcıları hedef alan makine, APS-C sensörle geliyor. 24.2 megapiksel çözünürlük sunan makine saniyede 30 kare 4K ve saniyede 120 kare Full HD video kaydedebiliyor.

Sony Alpha ZV-E10L modelinin arka kısmında 3 inç LCD dokunmatik ekran bulunuyor. Kullanıcılar bu ekranı kullanarak çektikleri fotoğrafları veya kaydettikleri videoları görüntüleyebiliyor. 343 gram ağırlığındaki makinenin pili yüzde 100 şarj olduğunda 440 kare çekim yapabiliyor. Dahili yönlü 3 kapsüllü mikrofon, fotoğraf makinesinin önünden gelen sesi yakalıyor. 60’ın üzerinde lens ile uyumlu şekilde çalışabilen makine, nesnelerii hızlı ve doğru otomatik odaklama ile takip ediyor. Daha sinematik geçişler için, daha yumuşak ve daha yavaş otomatik netlemeye sahip olmak için bu ayarlarda (Otomatik Netleme Geçiş hızı) ince ayar yapılabiliyor. Kullanıcılar özel Imaging Edge Webcam yazılımını kullanarak görüntülü görüşmeler de gerçekleştirebiliyor. Fotoğraf makinesi kablosuz bağlantılara da destek verdiği için çekilen görüntüler kablosuz olarak mobil cihazlara aktarılabiliyor.

Sony Alpha ZV-E10L makinenin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Fotoğraf makinesinin fiyatı 26.598 TL‘den 25.174 TL‘ye gerilemiş durumda. Kullanıcılar makineyi kredi kartlarıyla taksitle de temin edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

sony

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın