reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Carraro E-Line E-Comfort

120 km menzil sunan Carraro E-Line E-Comfort elektrikli bisiklet için indirim fırısatı

Carraro E-Line E-Comfort elektrikli bisiklet modeli için indirim fırsatı yapıldı. Piyasada yaklaşık 18.000 TL‘ye satılan bisiklet bir satış kanalında 17.859 TL‘ye satın alınabiliyor.

Advertisement

2022 model Carraro elektrikli bisiklet alüminyum bir gövdeyle geliyor. Shimano imzalı MT200 hidrolik disk freni bünyesinde barındıran bisiklette 504Wh lityum iyon pil kullanılıyor. Carraro imzalı model 7.5 saatte tekrardan şarj oluyor. Bisiklet tam dolu pille 120 kilometreye varan bir menzil değeri sunuyor. Pek tabii bu değer yol koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Bisiklet çok fazla dik yokuşta kullanıldığında menzil değeri düşüyor. Kullanım kolaylığı, sağlamlığı ve çok yönlü oluşuyla dikkat çeken modelde hıza dayalı akıllı destek sistemi bulunuyor. LCD yol bilgisayarı sayesinde kullanıcılar bisikletle ilgili bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Ön ve arka tarafında LED aydınlatmaların da yer aldığı bisiklette 250 watt gücünde bir motor mevcut. Schwalbe marka lastiklerin tercih edildiği modelde uzaktan aydınlatma ve yürüme modu gibi özellikler de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Carraro E-Line E-Comfort elektrikli bisiklet iki farklı kadro boyuyla geliyor

Şehir içi kullanıma yönelik geliştirilen modelin iki farklı kadro boyutu bulunuyor. Bizim paylaştığımız 52 cm’lik model için geçerliyken bisikletin 47 cm’lik modelini de tercih edebilirsiniz.
carraro

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display