reklamı kapat

POPÜLER

20.000 mAh Xiaomi powerbank
xiaomi

20.000 mAh Xiaomi powerbank için indirim fırsatı

Akıllı telefonların işlemcileri ve kameraları son yıllarda çok iyi yerlere geldi. Teknoloji şirketleri işlemci ve kamera konusunda önemli iyileştirmeler sunarken pil tarafında da yüksek kapasiteli piller tercih ediyor.

Advertisement

Bazı kullanıcılar için akıllı telefonlarda kullanılan piller yeterli düzeydeyken bazı kullanıcılar powerbank modellerine yöneliyor. Şu sıralar bir powerbank satın almayı düşünüyorsanız sizlere bir indirim haberini paylaşmak istiyoruz. 20.000 mAh Xiaomi powerbank için indirim fırsatı geldi. Piyasada 239 TL fiyatla satılan Xiaomi powerbank yapılan indirimle birlikte 165 TL‘ye satın alınabiliyor. 20.000 mAh kapasitesi sayesinde powerbank akıllı telefonları veya tabletleri bir kaç kez şarj edebiliyor. 2 farklı USB çıkışına sahip olan cihaz aynı anda iki cihazı şarj etme özelliğine sahip. Cihaz aynı zamanda hızlı şarj özelliğine de destek veriyor. Powerbank hızlı şarj destekli bir adaptörle şarj edildiğinde 6 saatte şarj olabiliyor. Daha düşük akıma sahip bir adaptörle cihazın şarj olma süresi ise 12 saat.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

20.000 mAh Xiaomi powerbank güçlü performansının yanında dayanıklı bir gövdeyle geliyor

Cihazın üzerinde yer alan LED’ler şarj durumunu kontrol etmeye imkan tanıyor. Isınma sorunu olmayan cihaz düşük enerji gereksinimine sahip. Cihaz aynı zamanda çizilmelere karşı dayanıklı bir gövdeyle geliyor. Cihazda 9 katmana sahip devre koruması da kullanılıyor. Mobil cihazlarınızda pil sorunu yaşıyorsanız Xiaomi‘nin powerbank’ine göz atabilirsiniz.
Xiaomi

İlginizi Çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca