reklamı kapat

POPÜLER

MacBook Pro

20 saat pil ömrü vadeden M2 işlemcili MacBook Pro için yeni indirim fırsatı [Kasım 2023]

2022 model MacBook Pro dizüstü bilgisayar için yeni bir indirim kampanyası var. Touch Bar desteğiyle dikkat çeken bilgisayar bu sayede fonksiyon tuşlarının yerini alıyor.

MacBook Pro modelindeki çoklu dokunmayı algılayabilen Touch Bar, çoğu uygulamayla da uyumlu şekilde çalışıyor. Eğer bir uygulama Touch Bar’a destek veriyorsa açılan uygulamanın ardından görüntü sekmesinden Touch Bar o uygulamaya göre özelleştirilebiliyor. Dahili depolama kapasitesi 256 GB olan bilgisayarda Apple tarafından geliştirilen M2 işlemci yer alıyor. Bu sayede güçlü bir performans vadeden bilgisayarda arkadan aydınlatmalı klavye kullanılıyor. Uzay grisi renk seçeneğine sahip olan bilgisayarda True Tone destekli 13 inç ekran bulunuyor. 500 nit parlaklık sunabilen bu ekran P3 geniş renk yelpazesine destek veriyor. FaceTime HD kamerayı bünyesinde barındıran bilgisayarda iki adet Thunderbolt bağlantısı mevcut. Bu bağlantı noktaları yüksek hızlı aksesuarları bağlamaya ve çalıştırmaya imkan veriyor. Kullanıcılar bilgisayarın pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 20 saate varan bir kullanım imkanı elde edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MacBook Pro modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Touch ID parmak izi sensörüne de sahip olan bilgisayar bu sayede kullanıcıların oluşturdukları kilitlerini parmak izleriyle açmaya da imkan tanıyor. Wi-Fi 6 bağlantısına da destek veren bilgisayarın fiyatı 36.999 TL‘den 35.499 TL‘ye gerilemiş durumda.  Kullanıcışar bilgisayarı kredi kartlarıyla 6 aya varan taksit seçeneğiyle de satın alabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın