reklamı kapat

POPÜLER

Audi TT
audi6
audi3
audi2
audi5
audi4

20. yılını kutlayan Audi TT özel bir donanıma kavuştu

Gelmiş geçmiş en çok sevilen spor otomobillerden biri olan Audi TT, 20. yılına özel sınırlı sayıda üretilecek bir versiyon ile kutluyor.

İlk defa 1995 yılında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Audi TT, piyasaya ilk çıktığı dönemlerde büyük yankı uyandırmıştı. Bilgisayar oyunlarından otomobil dergilerine kadar geniş bir alanda kendi hayran kitlesine ulaşmayı başaran markanın spor otomobil macerasının üzerinden 20 yıl geçti.

Audi tam da bu macerayı kutlamak için yeni bir donanım seçeneği üretmeye hazırlanıyor. Aviator Grey renginde tanıtılması beklenen TT’nin en büyük farklılığı ise iç kısımda. 

audi3
audi2
audi5
audi4

Moccasin Brown Fine tonundaki deri koltuklara sarı dikişler eşlik ediyor. Yapılan bu kombinasyon ile Audi TT’nin geçmişi ile günümüzdeki modernliğinin harmanlanması hedeflenmiş. Dış kısıma geldiğimizde ise donanıma özel 19-inchlik jantlar, 20. yıla özel logolar ve modifiye edilmiş egzoz sistemi dikkat çeken detaylar arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaputun altında bir değişiklik yok

20. yıl özel paketi sadece görsel değişiklikler sunacak. Modelin kaputunun altında bir değişiklik yapılması beklenmiyor. 2.0 litre hacminde ve 230 beygir güç üreten motor görevine devam edecek. Bu özel paketin hem tek kapı hem de üzeri açılabilir çekilde alınabileceğini de ekleyelim. Özel donanımlı Audi TT’nin yurt dışı başlangıç fiyatı ise 52 bin 900 dolar.

İlginizi çekebilir

Audi e-tron GT Concept