reklamı kapat

POPÜLER

Motorola

200 megapiksel kameralı Motorola amiral gemisi için yeni görsel

Uzun süredir ses getiren amiral gemisi akıllı telefon modellerinden Motorola Frontier için yeni görsel ve detaylar geldi.

Daha önce Evan Blass tarafından karşımıza çıkarılan Motorola imzalı yeni amiral gemisi Frontier, bu sefer yukarıdaki fotoğraf ile ses getirdi. Burada telefonun direkt olarak arka kamera modülü görünüyor. Burada en çok dikkat çeken ise gerçekten büyük ana kamera ve sağ taraftaki 200 megapiksel ibaresi oluyor. Gücünü henüz tanıtılmayan Snapdragon 8 Gen 1 Plus işlemciden alacağı iddia edilen amiral gemisi telefon, daha önce sızdırılan bilgilere göre 20:9 6,67 inç FullHD+ 144 Hz OLED ekrana sahip ve önünde 60 megapiksel selfie kamerası taşıyor. 8 GB RAM +128 GB, 8 GB RAM +256 GB ve 12 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri sunulacak telefonun, arkasındaki 200 megapiksel ana kameraya 50 megapiksel geniş açı + 12 megapiksel 2x telefoto kamera eşlik edecek.

Parmak izi sensörü ekran altında olacak yeni Motorola amiral gemisi, 4.500 mAh pil üzerine kurulacak ve burada kablo ile 125W, kablosuz 50W kablosuz şarj sunulacak. Motorola’nın bu dikkat çeken amiral gemisi telefonu kaynaklara göre temmuz ayında pazara sunulacak. Telefon yüksek ihtimalle oldukça pahalı bir seçenek olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Motorola Frontier modelinin en önemli detayı olan 200 megapiksel ana kamerası artık kesin olarak Samsung imzasını taşıyor. Çok büyük bir lens ile desteklenen bu kamera, yüksek fotoğraf kalitesini tek başına çözünürlük ile garanti altına almıyor. Bu büyük çıktının mutlaka çok iyi algoritmalar ile işlenmesi ve sağlam ISP’ler ile desteklenmesi gerekiyor. Bunu Snapdragon 8 Gen 1 “Plus” işlemcinin iyi şekilde yapması bekleniyor.

Motorola amiral gemisi kadar dikkat çeken insansı robot Ameca: