reklamı kapat

POPÜLER

2016’nın en iyisine özel sınırlı üretim: Nissan Navara Trek-1°

Nissan, ödüllü modeli Navara’nın özel versiyonunu Brüksel Otomobil Fuarı’nda kullanıcılarla buluşturuyor.

Nissan’ın 2016’da Uluslararası En İyi Pick-Up Ödül‘lü (International Pick-up Award 2016) modeli Navara, sınıfının referans modeli olarak kabul ediliyor. Yüksek satış rakamları ve elde ettiği başarılarla yüzünü güldüren modeli için geliştirmelerini devam ettiren Nissan, Navara’nın sınırlı sayıda üretilecek özel versiyonunu kapılarını cumartesi günü açan Brüksel Otomobil Fuarı 2017 kapsamında kullanıcılarla buluşturuyor.

nissannavaratrek2
Adını İspanya’nın Navarra bölgesinde yer alan -1° boylamındaki çölden alan Navara Trek-1° modelinde metalik siyah ve sedefli beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuluyor. Navara Trek-1° dış tasarımında 18 inçlik özel jantlarla birlikte tavanda konumlanan iki adet ışıklandırma, sportif çıtalar ve yeni yükleme kabinini beraberinde getiriyor. Modelde standart olarak sunulan bu dış donanımlarla birlikte kullanıcılar sunroof, ısıtmalı deri koltuklar ve diferansiyel kilidi gibi ekipmanları ekstra ücret ödeyerek satın alabilecek. Multimedya sistemi açısından da kullanıcısını tatmin edecek donanımlara sahip olan Navara Trek-1°’de uydu navigasyonu, 360 derece kamera sistemi, arka park sensörü gibi seçenekler standart olarak sunuluyor. Donanımlarla birlikte yokuş kalkış asistanı, acil fren sistemi gibi sürücüye yardımcı sistemler de Navara Trek-1°’in altyapısında görev yapıyor.

nissannavaratrek1
Navara Trek-1°’in kaputunun altında 2.3 litrelik twinTurbo dizel motor görev yapıyor. Dört tekerlekten çekiş altyapısına sahip modelde 160 ve 190 beygir olmak üzere iki farklı güç üreten versiyon sunuluyor. Kullanıcılar iki farklı güç değerine sahip olan özel versiyonu altı ileri manuel veya yedi ileri otomatik şanzıman seçenekleriyle satın alabilecek. Nissan, Navara Trek-1°’in sadece 1.500 adetlik üretim rakamıyla sınırlandırılacağını açıklayarak meraklılarıyla birlikte koleksiyonerlerin de dikkatini çekmeyi başaracak gibi.