reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung

2021 Samsung Galaxy Unpacked tarihi netleşti; işte gelecek ürünler

Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Buds2 ve Galaxy Watch4 serisi için tarih belli olmuş olabilir. Ancak halen resmi açıklama bekleniyor.

Advertisement

Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Buds2 ve Galaxy Watch4 serisi ile Güney Kore merkezli kaynakların “resmileştirildi” şeklinde paylaştığı habere göre 11 Ağustos tarihinde resmi olarak tanışıyoruz.

Bu tarih hatırlarsınız Galaxy Z Flip3‘ün resmi basın görselleri üzerinde de yer alıyordu. Bu açıdan 11 Ağustos tarihi 2021 Samsung Galaxy Unpacked etkinliği için yüzde 99 oranında kesinleşmiş gibi görünüyor.

Bu tarih yapılan detaylı sızıntılar göz önüne alındığı zaman biraz uzak görünüyor. Çünkü ürünler hakkında biliyorsunuz hemen hemen her şey sızmış durumda. Çoğu kişin için etkinliğin bir anlamı kalmadı.

2021 Samsung Galaxy Unpacked kapsamında firmanın başka ürünler tanıtması ise pek beklenmiyor. Ancak yine de bazı ufak ve güzel sürprizlerin olabileceği aktarılıyor.

Bu arada 11 Ağustos tarihi için ortalıkta dolanan aşağıdaki görselin sahte olduğunu belirtelim. Firma henüz kendi sosyal medya kanallarından bu tarihi herhangi bir görsel ya da açıklama ile doğrulamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Etkinlikte özellikle Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 ses getirecek

Son bilgilere göre Galaxy Z Fold3’ün başlangıç fiyatı 1.599 dolar seviyesinde olacak. Galaxy Z Flip3 içinse başlangıç 959 dolar seviyesinde olacak gibi görünüyor.

Her iki telefonun da ağustos ya da eylül ayında Türkiye pazarına getirilmesini bekliyoruz. Ancak bunun henüz kesin olmadığını belirtelim. Bu arada Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık ve Galaxy Watch4 akıllı saatler de resmi olarak Türkiye’de satılacak.

Bu ürünlerin de Türkiye satışı çok gecikmeyecektir. Samsung genelde yurt dışında tanıtımı yapılan ürünlerini geciktirmeden Türkiye’ye de getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın