reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Buds2 ve Galaxy Watch4

Galaxy Z Fold3, Z Flip3, Buds2 ve Watch4 Türkiye’de satışa çıktı

Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Buds2 ve Galaxy Watch4 modelleri için Türkiye ön satışları başladı.

Samsung tarafından geçtiğimiz ay lanse edilen yukarıda bahsettiğimiz tüm ürünler ön sipariş / ön satış üzerinden Türkiye’de elde edilebilir hale geldiler. Resmi Samsung Shop satış kanalı üzerinden satın alınabilen ürünlerden Galaxy Watch4 serisi satın alanlara 10 Eylül sonrasında gönderilecek.

Galaxy Buds2 için de 10 Eylül sonrasında gönderim yapılacağı aktarılıyor. Galaxy Z Fold serisi içinse gönderim 21 Eylül sonrasında yapılacak. Peki fiyatlar ne durumda? Ürünlerin resmi Samsung Türkiye garantili fiyatları tam olarak şöyle:

Galaxy Z Fold3 

-12 GB RAM + 256 GB depolama: 21.999 TL

Galaxy Z Flip3

-8 GB RAM + 128 GB depolama: 11.999 TL

Galaxy Buds2 

-Tek versiyon olarak 999 TL

Galaxy Watch4 

-Watch4 40mm: 2.199 TL
-Watch4 44mm: 2.399 TL
-Watch4 Classic 42mm: 2.799 TL
-Watch4 Classic 46mm: 2.999 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold3, Z Flip3, Buds2 ve Watch4 Türkiye fiyatları büyük bir sürpriz olmamıştı

Güncel kur ve vergiler üzerinden firmanın belirlediği rakamlar yurt dışı fiyatlarına oranla normal görünüyor. Rakamlar elbette az değil ancak maalesef güncel şartlar doğrultusunda son durum bu şekilde.

Samsung’un ürünleri genel olarak ses getirdi ancak biliyorsunuz lansmanın zaten pek de bir anlamı kalmamıştı. Çünkü ürünlerin hepsi eksiksiz olarak daha önce sızdırılmıştı.

Samsung bu durumu çözmek istiyor ve bunun için kısa süre önce yeni bir gizlilik anlaşması hazırlandı. Bu anlaşma direkt olarak üretim partnerlerini kapsıyor. Firma artık partnerlerdeki çalışanlar hakkında dahi bilgi talep ediyor.

Bazı firmaların tepki gösterdiği bu yeni gizlilik anlaşması kapsamında bir ceza rakamı da veriliyor. Söylendiği kadarıyla anlaşmaya rağmen sızıntılar yapılırsa, tedarikçiler 85 bin dolar ve üstünde para cezalarına çarptırılabilecek.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en hızlı drone modellerinden birisiyle tanışın